Dawid Podsiadło Stadion Śląski - BILETY. Jak i gdzie kupić? Cena i przedsprzedaż biletów na koncert

2020-02-26 10:30
Dawid Podsiadło Stadion Śląski - BILETY
Autor: Karol Makurat/REPORTER Dawid Podsiadło Stadion Śląski - BILETY

Dawid Podsiadło zagra 7 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Będzie to największy koncert w karierze niezwykle popularnego wokalisty. Nie dziwi nas fakt olbrzymiego zainteresowania występami Dawida, dlatego podrzucamy na ESKA.pl niezbędne informacje na temat zakupu biletów.

Koncert Dawida Podsiadły w Chorzowie będzie największym wydarzeniem solowym w karierze młodego artysty. Stadion Śląski rokrocznie gości wiele znakomitych, światowych zespołów. Zagrali tutaj m.in. Rammstein, Metallica czy Red Hot Chilli Peppers. Poprzednie koncerty Dawida wyprzedawały się momentalnie, ale na Stadionie Śląskim ma być inaczej. Jak sam artysta mówi "tym razem biletów nie powinno zabraknąć...". I żeby każdy z Was zapewnił sobie miejsca na to wydarzenia polecamy śledzić przedsprzedaż i sprzedaż regularną biletów.

Dawid Podsiadło - bilety na Stadion Śląski w Chorzowie

Bilety na koncert Dawida Podsiadły w Chorzowie będzie można kupić już w środę, 26 lutego o godzinie 11:00 - opcja dla posiadaczy pakietu Allegro Smart. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki.

Dawid Podsiadło - bilety. Gdzie kupić?

Otwarta sprzedaż biletów na koncert w Chorzowie rozpocznie się w czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Więcej informacji - Dawid Podsiadło - bilety

Dawid Podsiadło - koncerty 2020

Przypomnijmy, że bilety na koncerty w Gdańsku i Wrocławiu sprzedały się w ciągu jednego dnia. Wobec tego Artysta zdecydował się na jeszcze jeden, ostatni stadionowy koncert w tym roku - na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

  • Chorzów - 7 czerwca, Stadion Śląski
  • Gdańsk - 13 czerwca, Stadion Energa Gdańsk
  • Wrocław - 20 czerwca, Stadion Wrocław
Najnowsze