Dawid Podsiadło o Selenie Gomez i Harrym Stylesie. To jego ulubieni artyści!

Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje
Autor: M.Murawski Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje

Choć zdaniem wielu Dawid Podsiadło nie ma sobie równych, on sam nie stawia siebie na pierwszym miejscu i otwarcie mówi o innych wokalistach, których uwielbia! Piosenkarz w swoim najnowszym projekcie, który prowadzi z Radkiem Kotarskim dał poznać się nieco bliżej i zdradził fanom, że w twórczości Harrego Stylesa oraz Seleny Gomez jest zakochany od lat!

Dawid Podsiadło sam jest niezwykle cenionym i szanowanym artystą w Polsce, jednak nie boi się również mówić o swoich idolach, o piosenkarzach, którzy wywodzą się z tego samego świata co on i są dla niego równie niezwykli w swoim fachu. Wraz z wystartowaniem nowego projektu, którego Dawid Podsiadło jest twórcą wraz z równie znanym internetowej publiczności Radkiem Kotarskim, fani mają szansę poznać go nieco bliżej, a co najważniejsze z innej perspektywy. Wokalista w nowo powstałym podcaście bardzo często porusza ze swoim przyjacielem przeróżne kwestie, dzięki którym możemy poznać go zupełnie z innej strony.

W całym projekcie znajduje się także miejsce na element muzyczny, który nawet nosi swoją stałą nazwę Lekko z Płytka. Dawid w tym fragmencie podcastu opowiada, a nawet śpiewa o swojej ulubionej muzyce innych artystów oraz zagłębia się w ich twórczość. Dzięki wyemitowanym już odcinkom wiemy, że wokalista uwielbia muzykę Seleny Gomez oraz ją samą z uwagi na autentyczność, która od niej bije oraz Harrego Stylesa, który jego zdaniem jest jednym z bardziej ambitnych oraz mądrych wokalistów, którego warto posłuchać, nie tylko w momencie gdy śpiewa. 

Dawid Podsiadło - podcast 

Dawid Podsiadło zaangażował się wraz ze swoim przyjacielem Radkiem Kotarskim, równie popularnym w prowadzenie podcastu, który w sieć cieszy się ogromną popularnością. Ten duet brzmi niesłychanie dobrze, co jest ogromną wartością zarówno dla twórców, jak i słuchaczy. Rzadko kiedy natrafiamy na program, który mógłby trwać całą wieczność nawet bez obrazu. 

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Najnowsze