Dawid Podsiadło łączy siły ze znanym youtuberem! Nowy projekt już śmiga w sieci

Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]
Autor: WBF Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

Tłusty Czwartek - Tłusty Podsiadło. I Tłuste wiadomości w drugiej części dnia - zakomunikował Dawid Podsiadło za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych! Wokalista opublikował zdjęcie z Radkiem Kotarskim i dał fanom do zrozumienia, nowy projekt nadchodzi! Podsiadło Kotarski Podcast, to nic innego jak nowy format od tych sław!

Dawid Podsiadło nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Idealnie z okazji Tłustego czwartku wokalista opublikował w swoich mediach społecznościowych wymowne zdjęcie ze znanym również Radkiem Kotarskim i dał tym samym do zrozumienia, że nadchodzi nowy projekt! Tłusty Czwartek - Tłusty Podsiadło. I Tłuste wiadomości w drugiej części dnia - zapowiedział piosenkarz na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że Dawid i Radek postanowili połączyć siły w podcaście noszącym tytuł Podsiadło Kotarski Podcast. Co więcej, pierwszy odcinek tego formatu jest już dostępny w internecie, a więc wszyscy fani śmiało mogą odpalić go sobie przy pączku i pysznej kawie.

Drogi Dawida Podsiadło i Radka Kotarskiego przecinały się już niejednokrotnie. Panowie prywatnie bardzo się lubią i często występują we wspólnych projektach. Tym razem postanowili jednak stworzyć coś wspólnego i tak też narodził się ich podcast, którego pierwsze efekty pracy możemy usłyszeć już teraz. Wraz z Tłustym czwartkiem na ich kanale pojawił się pierwszy godzinny odcinek podcastu noszący tytuł Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen. Gwiazdy poruszają w nim niezwykle istotne tematy w dobie internetu. Rozmawiają między innymi o technologii w codziennym życiu oraz o aplikacjach, z jakich korzystają na co dzień.

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski - podcast 

Dawida Podsiadło nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ każdy doskonale zna go z branży muzycznej. Radek Kotarski z kolei jest równie kojarzonym twórcą popularno-naukowego programu Polimaty, który możemy systematycznie oglądać w serwisie YouTube. To prawdziwy człowiek biznesu! Radek Kotarski jest również współzałożycielem ogromnej sieci partnerskiej LifeTube, a także właścicielem wydawnictwa Altenberg. 

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Najnowsze