Dawid Podsiadło jako strażnik moralności? Piosenka POST z mocnym przekazem!

2022-06-24 15:08
Dawid Podsiadło jako strażnik moralności? Piosenka POST z mocnym przekazem!
Autor: Daniel Jaroszek Dawid Podsiadło jako strażnik moralności? Piosenka POST z mocnym przekazem!

Cztery lata po wydaniu multi-diamentowego albumu Małomiasteczkowy, Dawid Podsiadło przedstawia POST. Singiel zwiastuje nowy album, którego premiera odbędzie się jesienią.

Hity Lata 2022: Autorem tekstu jest Podsiadło, a przy warstwie muzycznej wspomagał go Kuba Galiński który jest także producentem utworu. - Nie jestem nawet strażnikiem Teksasu więc tym bardziej średni ze mnie strażnik moralności. Natomiast wiem, że przez całe życie jedna cecha mnie nadzwyczajnie wkurza zarówno u mnie jak i u innych. To hipokryzja. Z tą, którą mam w sobie, walczę na co dzień. I, jak to zwykle w walce bywa, raz wygrywam, raz przegrywam. Natomiast o tej, do której nie dosięgam - piszę piosenki. Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc POST chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą.

Dawid Podsiadło - KONCERTY Post Produkcja 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [DATY, MIASTA]

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Premierze singla towarzyszy ogłoszenie trasy koncertowej, która odwiedzi 8 polskich miast jesienią tego roku. Bilety trafiły do sprzedaży dziś o 12:00

25 czerwca Artysta zagra swój największy koncert w karierze na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to jednocześnie największy koncert polskiego Artysty a w wydarzeniu weźmie udział ponad 60 tysięcy fanów. W czerwcu Dawid zagrał na stadionach w Gdańsku i we Wrocławiu, gdzie łącznie ponad 90 tysięcy fanów śpiewało jego utwory.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze