Harry Styles zainspirowany Dawidem Podsiadło?

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland // fot. Jacek Kolodziejski

Dawid Podsiadło inspiracją dla Harry'ego Stylesa? Mocna inspiracja hitem Małomiasteczkowy

2022-04-17 11:13

Jakiś czas temu Harry Styles zaprezentował swój nowy singiel As It Was, który z miejsca podbił listy przebojów na całym świecie. Co ciekawe, niektórzy polscy fani doszukali się w nim podobieństw do wielkiego hitu... Dawida Podsiadło. Czy brytyjski wokalistka rzeczywiście inspirował się Polakiem? Sprawdźcie sami!

Harry Styles i Dawid Podsiadło mają wielu wspólnych fanów. Jakie było ich zdziwienie, kiedy odkryli, że najnowszy singiel byłego członka boysbandu One Direction jest podobny do wielkiego hitu, jaki Dawid Podsiadło nagrał w 2018 roku. Mowa oczywiście o piosence Małomiasteczkowy, która promowała wydany w tym samym roku album studyjny artysty o tej samej nazwie. Jako pierwsza uwagę na wyraźnie słyszalne podobieństwa między kawałkami zwróciła użytkowniczka TikToka - Kara Di. Aktywna w aplikacji fanka twórczości Harry'ego i Dawida zamieściła na profilu stworzony przez siebie mash-up, w którym piosenki są na siebie nałożone i trzeba przyznać, że brzmią naprawdę bardzo podobnie! Wielu internautów jest tego samego zdania.

Zobacz też: Ostatnia nadzieja to nie koniec! Sanah i Dawid Podsiadło zapowiadają więcej piosenek

Sonda
Podoba ci się nowa piosenka Harry'ego Stylesa?

Harry Styles jak Dawid Podsiadło!

Wydana 1 kwietnia piosenka As It Was odniosła sukces na całym świecie. Internauci są zgodni co do tego, że utwór ten spokojnie mógłby należeć do Dawida Podsiadło, który zapowiedział swój muzyczny powrót w 2022 roku. Piosenkarz potwierdził już co prawda jeden duet, jednak nie z Harrym Stylesem, a z Sanah, z którą współpracował już nad westernowym hitem Ostatnia nadzieja. Jesteśmy przekonani, że gdyby kiedyś doszło do spotkania tych wokalistów w studiu nagraniowym, współpraca przeszłaby bardzo pomyślnie. I na pewno owocnie!

Wiktor Dyduła nie zwalnia tempa. Finalista The Voice of Poland o planach na przyszłość