Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie. Kiedy poznamy szczegóły wydarzenia?

2019-05-07 16:30 k.w.
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway
Autor: Dawid Podsiadło - Karol Makurat/REPORTER///////Taco Hemingway - PAWEL SKRABA/REPORTER

Dzieli ich niewielka różnica wieku i pozornie, gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają, ale na pewno łączy uznanie fanów, krytyków i ogrom nagród. Obydwaj są bezsprzecznie najpopularniejszymi artystami w Polsce. Wyprzedają największe trasy, biją rekordy popularności w serwisach streamingowych i sprzedaży płyt. Podobno pierwszy jest fanem drugiego, a drugi pierwszego. Teraz Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią obok siebie na wyjątkowym wydarzeniu i będą to ich jedyne koncerty w tym roku. Kiedy poznamy szczegóły ich koncertu?

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie. Kiedy poznamy szczegóły wydarzenia? Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej, rekordowej Małomiasteczkowej Trasy w największych halach koncertowych, zgromadził ponad 110 tysięcy publiczności. Wszystkich zaskoczyła jego kolejna trasa zagrana w kilkudziesięciu małych, kameralnych salach koncertowych, często w bardzo niewielkich miejscowościach. Nadchodzący występ będzie finałem promocji jego ostatniej płyty Małomiasteczkowy i zamknięciem trasy koncertowej. Kiedy poznamy szczegóły wydarzenia?

Przeczytaj także: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólny koncert zaplanowany! [BILETY, DATA, MIEJSCE]

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jednym koncercie - szczegóły

To będzie jedyny koncert, który Dawid zagra do końca tego roku, a być może jest to zwiastun kolejnej przerwy w aktywności koncertowej, którą zafundował swoim fanom po analogicznym zakończeniu trasy promującej poprzedni album. Dla Taco Hemingway'a po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnego albumu solowego Cafe Belga, koncert z Podsiadło jest pierwszym po dłuższej przerwie, i jak zapowiada Artysta – absolutnie jedynym w tym roku.

Na razie nie wiemy nic więcej o dacie, biletach, miejscu ani formule koncertu. Warto pamiętać, że bilety na ostatnią trasę Dawida Podsiadło obejmującą ponad 50 koncertów wyprzedały się w niecałe 4 minuty. Również wszystkie ubiegłoroczne koncerty Taco Hemingwaya były wyprzedane w kilka godzin po starcie sprzedaży biletów. Organizatorzy zapowiadają ujawnienie wszystkich informacji jeszcze w tym tygodniu.

Najnowsze