Dawid Podsiadło był gnębiony przez rówieśników. Trauma pozostała

2022-11-13 12:42
Dawid Podsiadło
Autor: AKPA Dawid Podsiadło był ofiarą przemocy ze strony równieśników

Dawid Podsiadło ostatnimi czasy często gości u Kuby Wojewódzkiego. Najpierw w podcaście, później w programie telewizyjnym. Muzyk przed kamerami zwierzył się prowadzącemu, iż w szkole nie raz doświadczył przemocy.

Dawid Podsiadło i Kuba Wojewódzki poznali się 2011 roku dzięki programowi X Factor, którego Dawid był uczestnikiem, a Kuba jurorem. Młody wokalista odpadł na etapie bootcampu, a rok później ponownie spróbował swoich sił w muzycznym talent show, i tym razem wygrał. Od ponad dekady Dawid i Kuba pozostają w bardzo dobrych stosunkach, a dziennikarz chętnie gości młodszego kolegę w swoich programach. Niedawno zaprosił go do podcastu "Wojewódzki&Kędzierski", gdzie Podsiadło wyznał, że jest na dobrej drodze do dokonania apostazji, a we wtorek 8 listopada 2022 można było zobaczyć wokalistę na kanapie u Kuby, gdzie opowiedział o niemiłych doświadczeniach z czasów szkolnych.

Dawid Podsiadło kilka razy dostał w twarz, teraz boi się przemocy

Kuba Wojewódzki lubi poruszać ze swoimi gośćmi tematy związane z zamierzchłymi czasami, Dawid Podsiało nie uniknął więc pytania nawiązującego do czasów szkolnych. Kiedy zapytał Dawida o szkolne bójki, muzyk zebrał się na szczere wyznanie.

Na szczęście bójek nie było zbyt wiele, ponieważ wokalista powiedział, że dostał „trzy razy w twarz”, ale potem zmniejszył tę liczbę do dwóch. – Raz dostałem w nos i miałem wtedy pęknięty, a tak to normalnie – takie luźne plaskacze. Plaskacz był taki, że jechałem gdzieś na rowerze, ktoś poprosił mnie, żebym zszedł. Nie wiem, czy zszedłem za wolno czy za szybko, ale nie spodobało się chyba to, jak zszedłem i wtedy dostałem takiego lekkiego plaskacza - wyznał artysta.

To i podobne zdarzenia nadal mają wpływ na muzyka. Przyznał, że boi się przemocy, a kiedy widzi przemoc, rodzi się w nim agresja.

Sonda
Dawid Podsiadło - czy wybierzesz się na koncert Post Produkcja Tour?
Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze