Dawid Kwiatkowski uciekł z domu, gdy miał 13 lat. Nie zgadniecie, dlaczego!

2020-01-25 18:03 MK
Dawid Kwiatkowski
Autor: Jan Bogacz / TVP

Wszystko wskazuje na to, że trener The Voice Kids nie należał do najspokojniejszych dzieci. Na planie programu, Dawid Kwiatkowski zdradził, że zdarzyło mu się uciec z domu. Powody tej szalonej, młodzieńczej decyzji są naprawdę zaskakujące. Zobaczcie wideo na ESKA.pl już teraz.

Dawid Kwiatkowski podzielił się zabawną historią z pozostałymi jurorami. W trakcie wielogodzinnych nagrań talent show z udziałem dzieci, trenerzy programu niejednokrotnie wspominali swoje dzieciństwo. Po występie jednej z uczestniczek Dawid wyznał, że mając 13 lat postanowił udać się w podróż bez wiedzy rodziców. - Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego, rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos "Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…" - wspominał na planie The Voice Kids Dawid Kwiatkowski, którego samotna wycieczka ostatecznie nie doszła do skutku. Tuż po wyjawieniu sekretu sprzed lat młody artysta zakomunikował wszystkim zebranym w studiu, aby nigdy nie uciekali z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne.

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku The Voice Kids poznamy ostateczny skład drużyn Dawida, Cleo, Tomsona i Barona. W każdej z nich znajdzie się 18 uczestników, którzy zaśpiewają w Bitwach, drugim etapie programu.

Najnowsze