Dawid Kwiatkowski śpiewa Dance Monkey w ESKA Live. Jego wykonanie lepsze od oryginału?

2021-10-30 16:32
Dawid Kwiatkowski w obiektywie, podczas koncertu w ESKA Live!
Autor: TOMASZ RADZIK

Dawid Kwiatkowski zagrał specjalny koncert w ramach cyklu ESKA Live. Podczas występu zaśpiewał nie tylko swoje piosenki. Wykonał także popowy kawałek Dance Monkey, czyli jeden z największych hitów ostatnich lat. Czy wersja Dawida jest lepsza niż oryginał Tones and I? Obejrzyj ten wyjątkowy występ niżej.

Dawid Kwiatkowski śpiewa Dance Monkey w ESKA Live. Jego wykonanie lepsze od oryginału? Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych młodych piosenkarzy. Od lat porywa tłumy nastolatek, ale 2021 był dla niego przełomowy, ponieważ postanowił zmienić swój wizerunek oraz kierunek muzyczny. Z powodzeniem, ponieważ Bez Ciebie, czyli pierwszy singiel promujący nową płytę, okazał się wielkim hitem. Teraz Dawid Kwiatkowski zagrał specjalny koncert w ramach naszego cyklu ESKA Live. To właśnie tam po raz pierwszy wykonał cover piosenki Dance Monkey, która na przełomie lat 2019/2020 była jednym z największym hitem na świecie. W oryginale ten utwór wykonuje Tones And I, a jak poradził sobie polski artysta? Zobacz występ Dawida Kwiatkowskiego niżej. Dostępny jest także cały koncert Dawida w ramach ESKA Live. Można go obejrzeć TUTAJ.

Dawid Kwiatkowski w piosence Dance Monkey. Wersja w ESKA Live lepsza niż oryginalna?

ESKA Live - nadchodzące koncerty

ESKA Live to cykl koncertów gwiazd, którzy specjalnie dla nas śpiewają swoje największe hity oraz przeboje zagranicznych gwiazd. Za nami już kilka wyjątkowych koncertów, ale przed nami równie dobre. Już wkrótce na naszej scenie pojawią się między innymi Alicja Szemplińska oraz Sara James.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze