Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcia swoich fanek. Dlaczego są zapłakane?

2020-03-31 13:47 EK
Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcia swoich fanek. Dlaczego są zapłakane?
Autor: WBF Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcia swoich fanek. Dlaczego są zapłakane?

Dawid Kwiatkowski to bez wątpienia idol niejednego nastolatka! Artysta jest uwielbiany nie tylko ze względu na barwę swojego głosu, ale również za to, jakim jest człowiekiem. Aby umilić domową kwarantannę swoich fanów, zorganizował dla nich koncert za pośrednictwem Instagrama. Podczas jego występu pojawiły się jednak łzy, które Dawid uwiecznił na swoim profilu. Sprawdź, na ESKA.pl co wywołało tak wielkie emocje, wśród wielbicieli piosenkarza.

Dawid Kwiatkowski to bez wątpienia idol wielu nastolatek. W sieci można spotkać nawet stwierdzenia, że wokalista jest naszym polskim Justinem Bieberem. Chłopak nie tylko śpiewa, ale również pisze teksty i jest osobowością telewizyjną. Swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole Two of Us. Do tej pory piosenkarz wydał sześć solowych albumów. Co ciekawe, dwa krążki artysty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Za ich sprzedaż Dawid Kwiatkowski otrzymał jedną złotą płytę, a także jedną platynową. Młody wokalista został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV w kategorii najlepszy europejski wykonawca, a także dwukrotnie dla najlepszego polskiego wykonawcy. Artysta był również laureatem czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Award oraz jednej Telekamery.

Dawid Kwiatkowski znany jest również z telewizji. Piosenkarza można było wiele razy zobaczyć na kanapach programów rozrywkowych, czy śniadaniowych. Użyczył także swojego głosu w bajkach: SpongeBob, Na suchym lądzie i Sing. Widzom znany jest również z muzycznego talent - show The Voice Kids.

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fanki Dawida Kwiatkowskiego płaczą na Instagramie

Popularny wokalista na swoim oficjalnym profilu na Instagramie @kwiatkowsky opublikował kilka zdjęć swoich fanek, które płaczą! Co ciekawe, dziewczyny zrobiły sobie zdjęcia podczas ostatniego live’a Dawida. Transmisja koncertu odbyła się kilka dni temu na InstaStories artysty. Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcia swoich fanek, ponieważ tak jak one ubolewa nad tym, że nie może poczuć ich energii, wspólnie z nimi pośpiewać, a także spotkać się na żywo. Artysta jednak dodaje im otuchy i obiecuje, że powrócą ze zdwojoną mocą i w dobie panującej sytuacji związanej z pandemią koronawiusa wszyscy sobie poradzą.

Najnowsze