Dawid Kwiatkowski nie może opędzić się od fanek! Utworem Bez Ciebie trafił prosto do ich serc

Dawid Kwiatkowski powraca z poruszającym teledyskiem. Singiel Bez Ciebie stworzył w nietypowy sposób
Autor: Materiały prasowe Warner Music Dawid Kwiatkowski powraca z poruszającym teledyskiem. Singiel Bez Ciebie stworzył w nietypowy sposób

Dawid Kwiatkowski nie mógł opędzić się od swoich fanek! Wszystko za sprawą najnowszego utworu artysty Bez Ciebie, którym trafił do serc wszystkich zakochanych w nim dziewczyn! O czym opowiada nowy singiel wokalisty i czym ta piosenka wyróżnia się na tle wszystkich innych? Zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski jest jednym z bardziej rozpoznawalnych piosenkarzy z Polski! Artysta w naszym kraju ma swój liczny fandom, który dosłownie pójdzie za nim w ogień. Dokładnie 16 lutego 2021 roku, czyli chwilę po Dniu Zakochanych Dawid Kwiatkowski wydał na świat swój nowy singiel zatytułowany Bez Ciebie. Utwór odbił się w sieci szerokim echem i sprawił, że wszystkie już zakochane w Dawidzie fanki, jeszcze bardziej zatraciły się w nim i jego muzycznej twórczości. 25-letni wokalista na brak uwagi ze strony dziewczyn nie może narzekać. Kiedy ostatnio promował swój najnowszy singiel będąc w studiu Dzień Dobry TVN, przed budynkiem zgromadził się wianuszek fanek Dawida, które postanowiły swoją obecnością pokazać mu, jak ważne jest dla nich, to czym artysta zajmuje się na co dzień.

Dawid Kwiatkowski prezentując najnowszy singiel Bez Ciebie zapowiedział tym samym swój szósty, nadchodzący wielkimi krokami album studyjny! Artysta nie zwalnia tempa i cały czas prężnie pracuje nad swoją muzyczną karierą. 

Dawid Kwiatkowski - Bez Ciebie

Dawid Kwiatkowski wydał piosenkę zatytułowaną Bez Ciebie i dzięki temu posunięciu świat muzyczny poznał go od kompletnie nowej strony! Wokalista w tym utworze postawił na wrażliwość. Piosenka opowiada historię pary, która zmaga się ze swoimi emocjami i relacją, z kolei Dawid jest ich obserwatorem! 

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids
Najnowsze