David Guetta ujawnił szokującą tajemnicę! Nagle zatrzymał się dla niego świat

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy David Guetta ujawnił szokującą tajemnicę! Nagle zatrzymał się dla niego świat

David Guetta ujawnił szokującą tajemnicę! Nagle zatrzymał się dla niego świat

2023-03-23 19:25

David Guetta jest muzycznym pionierem i międzynarodową ikoną mającą na koncie topowe hity. Francuski producent pierwszy studyjny album wydał ponad 20 lat temu i do dziś brzmienie utworów z płyty Just a Little More Love jest świeże i oryginalne. Jak się okazuje O mały włos, a jeden z największych hitów w ogóle nie ujrzałby światła dziennego!

Hity Davida Guetty są nieśmiertelne, czego najlepszym przykładem są takie tytuły jak Love Is Gone, Baby When The Lights, Love Don't Let Me Go, czy z nowej ery Memories, Titatnium oraz I Gotta Feeling, które francuski producent stworzył z myślą o Black Eyed Peas. Artysta miał swoje wzloty w karierze, ale również słabsze chwile w życiu prywatnym. Jednym z takich momentów był rozwód z żoną. Wpłynął on na niego na tyle mocno, że postanowił wypuścić emocjonalny, najbardziej osobisty album w wieloletniej karierze zatytułowany Listen. Z tego wydawnictwa pochodzą takie utwory jak Dangerous, Bang My Head, czy Lovers on The Sun. O swojej karierze opowiedział, a także przedstawił swoje wieloletnie spostrzeżenia, niedawno w programie Zach Sang Show. Podzielił się chociażby odczuciem, że ego i poczucie wyższości nad innymi zniszczyły wielu utalentowanych artystów. Ujawnił również swoją tajemnicę, o której nigdy nie mówił!

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

David Guetta - tajemnica piosenki

Artysta po 2009 roku wydał mnóstwo topowych singli, które podbiły szczyty światowych list hitów. Jego popularność i rozpoznawalność mocno wzrosła, gdy wydał album One Love, z którego pochodzą utwory When Love Takes Over, Memories, Missin You, czy z bonusowej wersji Gettin' Over You. Z krążka pochodzi także utwór Sexy Bitch, za sprawą którego kariera artysty nabrała szalonego tempa. Jak się okazuje to właśnie ten singiel miał w ogóle się nie pojawić na rynku muzycznym. Guetta w programie Zach Sang Show zdradził, że w momencie, gdy stworzył piosenkę Sexy Bitch jego album został zamknięty i tłocznia już produkowała CD. Producent zadzwonił do wytwórni i powiedział:

Słuchajcie ludzie. Spotkałem wczoraj Akona na festiwalu. Napisaliśmy wielki hit w jeden wieczór. Musimy umieścić go na albumie.

- opowiada Guetta. Wytwórnia uważała, że nie ma na to szans, ale artysta wymusił na nich wycofanie i wstrzymanie prac w tłoczni. Przekonywał, że jest to wielki hit. Cudem ostatecznie przekonał swój label i tak oto 24 lipca 2009 wydał singiel Sexy Bitch. O mały włos, a tego hitu w ogóle byśmy nie poznali. W szoku są fani komentujący fragment wywiadu na popularnej platformie z krótkimi filmikami:

  • Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby o tym mówił. Tego się nie spodziewałem! - napisał jeden z fanów;
  • DZIĘKI BOGU, że odwołał wszystko w tłoczni... byśmy stracili taki hit! - stwierdził uspokojony fan;
  • Świat nie byłby taki sam bez tego hitu - uważa jedna z fanek;
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE