David Guetta, Tokio Hotel, Tesher & Jason Derulo - potencjalne HITY LATA w premierowo w Radiu ESKA!

2021-05-28 10:51
David Guetta, Tokio Hotel, Tesher & Jason Derulo - potencjalne HITY LATA w premierowo w Radiu ESKA!
Autor: single cover art David Guetta, Tokio Hotel, Tesher & Jason Derulo - potencjalne HITY LATA w premierowo w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA, czyli porcja najgorętszych utworów, które ledwo co pojawiły się na muzycznym rynku. 28 maja 2021 to dzień premiery utworu Monsters, za który odpowiada Dynoro, ale również piosenki od Jonas Blue. Jakie nowości muzyczne premierowo na naszej antenie? Pełna lista do sprawdzenia na ESKA.pl!

Maj 2021 w Radiu ESKA kończymy mocnym uderzeniem. A to w towarzystwie największych gwiazd, które wrzuciły do sieci gorące nowości muzyczne. Każda z propozycji, którą usłyszeliście w Radiu ESKA 28.05.2021 ma szansę stać się hitem lata. Kanadyjski artysta, znany jako Tesher, dzięki hitowi TikToka podpisał kontrakt z Sony Music India. 25-letni producent stworzył utwór Jalebi Baby, a ten wiralowo rozszedł się w internecie. Jason Derulo natomiast, jako wielki fan platformy, na której znaleźć można krótkie filmiki, postanowił wziąć na warsztat ten bujający numer. Uwagę warto zwrócić również na utwór, za który odpowiada Master KG. Twórca hitu Jerusalema zaprosił do współpracy dwóch innych wielkich twórców, którzy kiedyś stworzyli megahit Play Hard i Sexy Bitch. Mowa oczywiście o duecie David Guetta i Akon. Efektem współpracy jest radosna piosenka Shine Your Light. Z mocnym uderzeniem powrócił zespół Tokio Hotel. Artyści połączyli siły ze swoimi rodakami z projektu Vize i wspólnie przerobili utwór Behind Blue Eyes, pod którym oryginalnie podpisuje się Limp Bizkit.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 28.05.2021

Lato zbliża się wielkimi krokami, ale już teraz pojawiło się mnóstwo utworów, które sprawią, że wakacje 2021 będą wyjątkowe. Zdecydowanie zadaba o to Kungs, który wydał utwór Never Going Home. Głośno będzie również o piosence Stranger od Olivii Addams i Dumb od Jubel. W czerwcu i lipcu nie uwolnicie się od hitu We Are The People, za który odpowiada Martin Garrix. To oficjalny hymn Mistrzostw Europy w Piłce nożnej, czyli Euro 2021. Do grona potencjalnych hitów lata dołączają kolejne propozycje. Dynoro, czyli laureat Gorącej 100 Radia ESKA 2018, wydał taneczny singiel Monsters, a to wszystko we współpracy z 24kGoldn. Z nową propozycją pojawił się również autor hitu Fast Car, czy Perfect Stranger. Mowa o brytyjskim producencie, znanym jako Jonas Blue. Oto lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA 28 maja 2021:

  • Tesher & Jason Derulo - Jalebi
  • Dynoro feat. 24kGoldn - Monsters
  • Master KG, David Guetta ft. Akon - Shine Your Light
  • Jonas Blue, LÉON - Hear Me Say 
  • Ewa Farna - Ciało
  • Sam Feldt & Sam Fischer - Pick Me Up
  • Brother Leo - People
  • Tokio Hotel x VIZE - Behind Blue Eyes

Zagłosujcie już teraz na najgorętszą premierę 4. tygodnia maja 2021 w Bitwie Hitów ESKA.pl!

Najnowsze