David Guetta - spotkaj się z DJ-em na Ibizie! Jak wygrać? [KONKURS]

2018-08-06 13:42
David Guetta - spotkaj się z DJ-em na Ibizie! Jak wygrać? [KONKURS]
Autor: fot. Ellen Von Unwerth David Guetta

David Guetta rozpoczyna imprezowy sezon na Ibizie! Macie jedyną, niepowtarzalną okazję, by właśnie tam przybić piątkę z legendarnym producentem! Szczegóły na ESKA.pl

Nikogo nie trzeba przekonywać, że David Guetta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów na świecie. Guetta pracuje nad nową płytą, ale znajduje czas na koncertowanie. W sezonie letnim głównym miejscem występów jest słoneczna Ibiza. Właśnie tam wysyła Was Radio ESKA i daje możliwość przybicia piątki z francuskim producentem!

David Guetta na Ibizie - konkurs

Spotkanie z Davidem Guettą, to marzenie setki tysięcy fanów na całym świecie. Od poniedziałku 6 sierpnia do 10 sierpnia w Impresce do wygrania jest wyjazd dla 2 osób na koncert Davida Guetty w klubie Ushuaia Ibiza Hotel na Ibizie oraz M&G z artystą! Gwarantujemy, że przeżyjecie niesamowite wrażenia, bawiąc się przy największych hitach tego producenta.

David Guetta na Ibizie - spotkaj się z DJ-em i przybij piątkę! ZGŁOSZENIE

Ostatni singiel Davida Guetty, to Don't Leave Me Alone. W utworze gościnnie pojawiła się angielska wokalistka, Anne-Marie. Wszystko na to wskazuję, że singiel jest zapowiedzią siódmego studyjnego albumu legendy sceny klubowej.

Najnowsze