Dzień mamy 2022

i

Autor: Pixabay

Darmowe kartki na Dzień Matki 2022 - skąd pobrać? Gdzie są kartki z życzeniami?

2022-05-25 10:43

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, które co roku przypada na 26 maja. Wszystkie dzieci składają wtedy swoim rodzicielkom życzenia. Szczere słowa to miły dodatek do kwiatów lub laurki. Niektórzy przesyłają swoim mamom również kartki z życzeniami. Sprawdźcie, gdzie ich szukać oraz skąd je pobrać.

Dzień Mamy w Polsce obchodzony jest 26 maja. W tym roku będzie to czwartek. Wszystkie dzieci tego dnia powinny złożyć swoim mamom szczere życzenia. Pomocne mogą okazać się krótkie wierszyki, czy zabawne gify, które możecie wykorzystać do złożenia życzeń telefonicznie lub wysyłając je pocztą elektroniczną, a nawet na Facebooku. Jeżeli mamy taką możliwość, to warto również do życzeń dołożyć bukiet kwiatów. To z pewnością sprawi uśmiech na twarzy każdej mamy. Niektórzy decydują się również na kolorowe kartki. To kolejna doskonała propozycja. Można je przesłać online lub wydrukować i dołączyć do drobnego upominku oraz smacznych pralin. Poniżej wybraliśmy kilka stron, na których znajduję się kilka ciekawych gotowych wzorów, a nawet możecie zrobić własne!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzień Matki 2022 - życzenia: piękne, krótkie, prawdziwe, szczere

ILE WŁOŻYĆ DO KOPERTY [KOMUNIA, WESELE] | ESKA XD - Radio Eska #49

Darmowe kartki na Dzień Mamy 2022 - skąd pobrać?

Laurki można zrobić własnoręcznie lub wybrać się na pocztę i tam kupić gotowe szablony. Co zrobić, kiedy jednak zależy nam na personalizowanych kartkach, które będziemy chcieli wydrukować lub przesłać szybko przez internet? Z pomocą przychodzi Canva, w której możecie stworzyć własne obrazki z tekstem, a nawet skorzystać z gotowych wzorów. Dobrą alternatywą jest również kartkolandia, czy takie strony jak epocztówki i kartki4you. Gwarantujemy, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Sonda
Książka to dobry prezent na Dzień Mamy?