Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - wiek, wzrost, rekord, High League, walki, okrzyk. Kim jest zawodnik

i

Autor: HIGH League

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - wiek, wzrost, rekord, High League, okrzyk. Kim jest zawodnik?

2023-03-17 15:19

Daro Lew jest niemal legendarną postacią wśród freak fighterów. Mężczyzna ma na koncie nietypowy rekord, z którego jest znany w przestrzeni internetowej. Co Dariusz Kaźmierczuk ma wspólnego z High League? Ile lat ma zawodnik? O co chodzi z jego okrzykiem? Mamy dla Was najważniejsze informacje na jego temat!

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - wiek, wzrost, rekord, High League, walki, okrzyk. Kim jest zawodnik federacji freak fightowych? Dariusz Kaźmierczuk jest najprawdziwszą legendą - temu bez dwóch zdań nie da się zaprzeczyć. Ma on na swoim koncie naprawdę nietypowy rekord, z którego jest znany przede wszystkim w środowisku freaków. Udało mu się stoczyć kilkanaście pojedynków - w tym z Filipem Marcinkiem czy też Marcinem Najmanem. Internauci zastanawiają się ile lat ma Daro Lew, o co chodzi z jego słynnym okrzykiem oraz co ma wspólnego z High League? Szczegóły dotyczące jego osoby znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 6 - konferencja z 13 marca

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - wiek

Ile lat ma Daro Lew? Dariusz Kaźmierczuk urodził się w 1973 roku. Mężczyzna w 2023 roku będzie obchodził swoje 50 urodziny!

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - wzrost

Dariusz Kaźmierczuk ma 177 cm wzrostu.

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - rekord

Daro Lew jest znany ze swojego rekordu we freak fightach. Mężczyzna jak dotąd stoczył 12 walk, z czego wygrał tylko jedną - z Dawidem Harasem. Ma szansę poprawić swój wynik, ze względu na kontrakt podpisany z federacją High League.

ZOBACZ TAKŻE: High League 6 PPV: CENA. Ile kosztuje stream PPV High League 6 i czy jest za darmo?

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - High League

Dariusz Kaźmierczuk został zawodnikiem jednej z największych federacji freak fightowych. Mężczyzna zawalczy dla High League po raz pierwszy już na 6. gali.

Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk - okrzyk

Daro Lew znany jest wśród internautów ze swojego okrzyku. Mężczyzna chętnie prezentuje go na konferencjach i galach przed pojedynkami.

Listen on Spreaker.