Daria Zawiałow - teledysk do piosenki Malinowy Chruśniak. Ten klip trzeba zobaczyć!

2016-06-07 16:47
Daria Zawiałow - teledysk do piosenki Malinowy Chruśniak. Ten klip trzeba zobaczyć!
Autor: Fot. Instagram Daria Zawiałow podbija polską scenę muzyczną

Daria Zawiałow - teledysk do piosenki Malinowy Chruśniak to zjawiskowy i zachwycający obraz, który trzeba zobaczyć! Dlaczego? Sprawdźcie to na ESKA.pl

Daria Zawiałow szturmem podbija polską scenę muzyczną. Podczas 53. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wokalistka genialnie wykonała swój debiutancki singiel zatytułowany Malinowy Chruśniak i zachwyciła jury i publiczność Opola. Daria Zawiałow w koncercie Debiuty 2016 zdobyła nagrodę Polskiego Radia, Opolską Karolinkę, a także nagrodę stowarzyszenia SAWP.

>> Opole 2016: laureaci. Debiuty, SuperJedynki, SuperPremiery i Złote Opole za nami!

Daria Zawiałow - nowy teledysk 2016

Dodatkowo 3 czerwca premierę miał klip do Malinowego Chruśniaka, który po prostu trzeba obejrzeć. Wideo jest dopełnieniem do śmiałego tekstu, który napisała Daria Zawiałow. Za realizację teledysku odpowiada grupa Psychokino. Obraz inspirowany jest Świtezianką, historią zazdrości, przykładem wystawiania uczuć na próbę, opowieścią o walce z namiętnością i zemście. Pomimo swej prostoty historia jest nieprzewidywalna. Dzięki ciągłym zwrotom akcji, napięcie trwa do ostatniej chwili, a od teledysku ciężko oderwać wzrok.

 

KL

Najnowsze