DARIA

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

DARIA w mocnych słowach o Eurowizji. Oceniła również występ Blanki!

2023-05-28 9:51

Daria Marx mogła reprezentować Polskę na Eurowizji, ale w preselekcjach ostatecznie lepszy okazał się Krystian Ochman. I kiedy wielu fanów myślało, że będą mieli jeszcze szanse zobaczyć występ wokalistki w popularnym konkursie, to wydaje się to raczej niemożliwe. Artystka ostro skomentowała Eurowizję i odniosła się również do występu samej Blanki!

DARIA zasłynęła w październiku 2021 utworem "Paranoia", który szybko skradł serca słuchaczy w Polsce, ale również kilku innych krajach. Utwór ma dzisiaj miliony odtworzeń w serwisie YouTube i ciągle jest słuchany na platformach streamingowych. To właśnie z tą piosenką Daria Marx wystartowała w preselekcjach na Eurowizję. Ostatecznie jednak nasz kraj reprezentował Krystian Ochman. Piosenkarka o samym konkursie wypowiadała się wielokrotnie, ale teraz podkreśliła, że szanse na jej ponowny udział w tym przedsięwzięciu są zerowe.

Eurowizja 2024 - gdzie się odbędzie? Kiedy 68. Konkurs Piosenki Eurowizji? [DATA, TERMIN]

Daria mówi NIE Eurowizji. Została OSZUKANA i OKRADZIONA!

DARIA w mocnych słowach o Eurowizji. "To ma cokolwiek wspólnego z muzyką?"

Autorka hitu "Paranoia" była jedną z gwiazd festiwalu w Sopocie 2023. Po energicznym występie postanowiła podzielić się z nami kilkoma ciekawymi informacjami. W rozmowie nie mogło zabraknąć również tematu Eurowizji. O wydarzeniu było ostatnio bardzo głośno i znowu pojawiły się komentarze na temat tego, kto powinien reprezentować Polskę w konkursie. Wielu fanów Darii zapewne chciałoby, by to właśnie ona spróbowała ponownie swoich sił w preselekcjach. Wszystko wskazuje na to, że tak się jednak nie stanie. Artystka powiedziała, że zamyka się już na temat Eurowizji, nie wspomina jej dobrze i nie do końca wie, czy ma ona jeszcze jakikolwiek sens. Oto, co odkładnie nam zdradziła: 

Szczerze? Chyba już się zamykam. Zamykam się już na Eurowizję. [...] Myślę, że mnie w tej Eurowizji bardzo nie w porządku potraktowano wielokrotnie. Ja nie miałam, w ogóle, swojego głosu - jeżeli chodzi o to, jak to tam wszystko wygląda, i tak dalej. Szczerze, ta Eurowizja... ja nie wiem, czy to już jest istotne. Ona jest teraz coraz głośniejsza, bo są coraz głośniejsze afery. Ale czy to ma cokolwiek wspólnego z muzyką? Nie wiem, ja się z tym do końca nie zgodzę." - powiedziała DARIA

DARIA komentuje występ Blanki na Eurowizji

Poza potencjalnym udziałem wokalistki w kolejnej edycji muzycznego widowiska, trudno było nie zapytać ją o koncert Blanki na Eurowizji. "Solo" viralowo rozprzestrzeniało się po sieci i stało się głośnym trendem. Według Darii, nie było w występie tegorocznej reprezentantki nic niepoprawnego, nic, co by ją szczególnie zaskoczyło. Dodała, że można wiele powiedzieć o utworze, ale to nie ma znaczenia, bo i tak porwał masę ludzi oraz zebrał pokaźne grono fanów. Jej samej najbardziej przypadł do gustu taniec Blanki.

"Nie no, okej... tak, jak ta piosenka brzmi, tak była zaśpiewana. Nie było już tam nic takiego, co by szokowało, niepoprawnie. Bardzo ładny taniec, naprawdę. To tyle. [...] Jeśli ktoś lubił ten występ i mu się podobało, to jest bardzo odpowiednie, bo jakby nie było piosenka porwała masę ludzi [...] A jeśli nie, to każdy ma do tego prawo. To jest tak, że nawet ktoś może iść do opery i słuchać wybitnej śpiewaczki operowej, ale to nic nie da, jak nie ma radości w naszym sercu." - skomentowała Daria