Finał Dance, Dance, Dance nie był na żywo? Wyjaśniamy, o co chodzi z głosowaniem!

2019-04-22 11:06 A.D.
Finał dance dance dance
Autor: Wlademar Kopała

Dance, Dance, Dance, to wyjątkowy program o tańcu i muzyce. Pierwsza edycja show zakończyła się 21 kwietnia. Widzowie głosowali na swoich faworytów przy pomocy SMS. W internecie trwa jednak prawdziwa burza. Jak widzowie mogli wybrać zwycięzców, skoro program nie był transmitowany na żywo? Na ESKA.pl wyjaśniamy zaistniałą sytuację!

Finał Dance, Dance, Dance nie było na żywo? Fani programu od wczorajszego wieczora zastanawiają się, jak to możliwe, że widzowie wybrali zwycięzców. W trakcie emisji show trwało głosowanie SMS. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdobyli najwięcej głosów widzów. Skoro odcinek nie był jednak emitowany na żywo, to jak rozwiązano ten problem?

Zobacz: Dance Dance Dance - FINAŁ 21.04.2019 wygrywa... Znamy zwycięzców show!

Dance, Dance, Dance nie było na żywo - co z głosami widzów? 

Ci, którzy oddali głos nie muszą się martwić! Pomimo, że finał nie był nadawany na żywo, to wszystkie SMSy zostały uznane i zliczone. Jak rozwiązano problem? Twórcy programu przygotowali wcześniej, aż dwa zakończenia. Dzięki temu gotowi byli na każdą ewentualność. 

Dance Dance Dance - jak nadawany był finał? 

Podczas niemal całego odcinka finałowego nie było napisu 'na żywo'. Pojawił się on dopiero przy ogłoszeniu wyników show. To zaniepokoiło internautów. Sytuację wyjaśniła między innymi Paulina Kurpińska na swoim Instagramie. Występ na żywo, który pojawił się podczas występu Idy Nowakowskiej, oznaczał natomiast, że został on zrealizowany przed publicznością finałową. Podobnie jest w przypadku wykonań w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Najnowsze