Roxie o nowej płycie i Eurowizji 2019. Czy zobaczymy ją na scenie? [WYWIAD dla ESKA.pl]

2019-04-21 12:42 A.D.
Roxie
Autor: Eska

Roxie to wyjątkowa nastolatka, która rozpoczęła swoją karierę dzięki programowi The Voice Kids. Dziewczyna zwyciężyła w pierwszej edycji show. Głośno o niej zrobiło się na całym świecie, gdy wygrała Eurowizję Junior 2018. Teraz przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Co na niej znajdziemy? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Roxie, czyli Roksana Węgiel, to dziewczyna, która potrafi łączyć naukę i karierę. Nastolatka właśnie zakończyła egzaminy ósmoklasisty, a mimo to znalazła również czas na pracę nad swoim debiutanckim albumem. Podczas rozmowy z ESKA.pl zdradziła kilka ciekawych informacji o nadchodzącej płycie. 

Zobacz też: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Roxie - co usłyszymy na jej debiutanckiej płycie? 

Roxie zdradziła podczas wywiadu, że na jej nowym albumie znajdą się dobrze nam znane hity i nowe piosenki również w języku polskim! Prócz tego usłyszymy duet! Piosenkarka nie zdradziła jednak, kto towarzyszy jej w jednym z nagrań. 

Roxie - czy zobaczymy ją na Eurowizji 2019? 

Roxie pojawi się na Eurowizji 2019! Wokalistka nie wystąpi jednak jako gość specjalny ze swoją piosenką Any Way I Want To Be. Jaka będzie jej rola? Więcej dowiecie się, oglądając nasz wywiad.

Najnowsze