Dance Dance Dance 3 - kto wygra taneczne show? [GŁOSOWANIE]

2021-03-22 14:52
Dance Dance Dance 2021 - uczestnicy
Autor: TVP

Dance Dance Dance 3 wystartowało! Energii i zabawy na parkiecie nie było końca. Za nami pierwsze zmagania par biorących udział w telewizyjnym show Dance Dance Dance! To właśnie w tym programie możemy zobaczyć gwiazdy, które rywalizują między sobą w tanecznych duetach o zwycięstwo. Sześć par zaprezentowało własne interpretacje trudnych choreografii z najpopularniejszych klipów gwiazd oraz scen ze światowej sławy filmów. To już trzecia edycja tanecznego show emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Kto ma największe szanse na zwycięstwo?

Dance Dance Dance - za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji tanecznego show! Czy jesteście w stanie wskazać zwycięską parę, która zdeklasuje pozostałych rywali? Macie już swoich faworytów?

Dane Dance Dance 3 - kto bierze udział?

Dane Dance Dance trwa w najlepsze. Premierowy odcinek show widzowie zobaczyli w piątek 19 marca. W programie bierze udział sześć par. Uczestnikami telewizyjnego show są:

  1. Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  2. Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  3. Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  4. Ola Nowak i Damian Kordas,
  5. Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  6. Olga Łasak i Paweł Cieślak.

W pierwszym odcinku na szczęście nikt nie odpadł. Członkowie jury jednogłośnie stwierdzili, że dadzą zasłużona szansę wszystkim na to aby doszlifowali swoje umiejętności taneczne i z jeszcze większym optymizmem i zaangażowaniem zaprezentowali się podczas odcinka eliminacyjnego, który będziecie mogli zobaczyć już 26 marca 2021 roku.

Dance Dance Dance - Olga Łasak rozpłakała się na treningu

Dane Dance Dance 3 - kto wygra?

W telewizyjnym show Dane Dance Dance wszystkie pary cieszą się sympatią widzów, ale są wśród nich takie osoby, które przygodę z tańcem rozpoczęły znacznie wcześniej - zanim dowiedziały się, że wezmą udział w programie. Niewątpliwie jedną z takich osób jest Paweł Cieślak, który od lat pracuje jako animator rozrywki i również nauczyciel tańca podczas szkoleń z animacji rozrywkowej i turystycznej. Jak Wam się wydaje, czy uda mu się doprowadzić siebie i partnerkę Olgę Łasak do finału programu? Zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie bardzo dobrze szło Roksanie Węgiel i Oliwi Górniak, które otrzymały kolejno po 23,5 i 17,5 punktów za swoje występy. W czołówce znaleźli się również Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, którzy w pierwszej i drugiej rudzie otrzymali po 14,5 punktów. Sporym sukcesem może cieszyć się także Damian Kordas i Ola Nowak - ta para otrzymała 13,5 i aż 20 punktów, to już w drugiej rundzie telewizyjnego turnieju. Poniżej możecie oddać głos na swoja ulubioną parę - jak Wam się wydaje, która z nich ma największe szanse na wygraną w Dance Dance Dance 3?

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze