Dance Dance Dance 3 - kto wygra taneczne show? [GŁOSOWANIE]

2021-03-22 14:52 Adam Bysiek
Dance Dance Dance 2021 - uczestnicy
Autor: TVP

Dance Dance Dance 3 wystartowało! Energii i zabawy na parkiecie nie było końca. Za nami pierwsze zmagania par biorących udział w telewizyjnym show Dance Dance Dance! To właśnie w tym programie możemy zobaczyć gwiazdy, które rywalizują między sobą w tanecznych duetach o zwycięstwo. Sześć par zaprezentowało własne interpretacje trudnych choreografii z najpopularniejszych klipów gwiazd oraz scen ze światowej sławy filmów. To już trzecia edycja tanecznego show emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Kto ma największe szanse na zwycięstwo?

Dance Dance Dance - za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji tanecznego show! Czy jesteście w stanie wskazać zwycięską parę, która zdeklasuje pozostałych rywali? Macie już swoich faworytów?

Dane Dance Dance 3 - kto bierze udział?

Dane Dance Dance trwa w najlepsze. Premierowy odcinek show widzowie zobaczyli w piątek 19 marca. W programie bierze udział sześć par. Uczestnikami telewizyjnego show są:

  1. Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  2. Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  3. Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  4. Ola Nowak i Damian Kordas,
  5. Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  6. Olga Łasak i Paweł Cieślak.

W pierwszym odcinku na szczęście nikt nie odpadł. Członkowie jury jednogłośnie stwierdzili, że dadzą zasłużona szansę wszystkim na to aby doszlifowali swoje umiejętności taneczne i z jeszcze większym optymizmem i zaangażowaniem zaprezentowali się podczas odcinka eliminacyjnego, który będziecie mogli zobaczyć już 26 marca 2021 roku.

Dance Dance Dance - Olga Łasak rozpłakała się na treningu

Dane Dance Dance 3 - kto wygra?

W telewizyjnym show Dane Dance Dance wszystkie pary cieszą się sympatią widzów, ale są wśród nich takie osoby, które przygodę z tańcem rozpoczęły znacznie wcześniej - zanim dowiedziały się, że wezmą udział w programie. Niewątpliwie jedną z takich osób jest Paweł Cieślak, który od lat pracuje jako animator rozrywki i również nauczyciel tańca podczas szkoleń z animacji rozrywkowej i turystycznej. Jak Wam się wydaje, czy uda mu się doprowadzić siebie i partnerkę Olgę Łasak do finału programu? Zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie bardzo dobrze szło Roksanie Węgiel i Oliwi Górniak, które otrzymały kolejno po 23,5 i 17,5 punktów za swoje występy. W czołówce znaleźli się również Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, którzy w pierwszej i drugiej rudzie otrzymali po 14,5 punktów. Sporym sukcesem może cieszyć się także Damian Kordas i Ola Nowak - ta para otrzymała 13,5 i aż 20 punktów, to już w drugiej rundzie telewizyjnego turnieju. Poniżej możecie oddać głos na swoja ulubioną parę - jak Wam się wydaje, która z nich ma największe szanse na wygraną w Dance Dance Dance 3?

Najnowsze