Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 4. odcinku. Do czego zatańczą uczestnicy 16.04.2021?

Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 4. odcinku. Do czego zatańczą uczestnicy 16.04.2021?
Autor: Waldemar Kompała / Natasza Młudzik / TVP Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 4. odcinku. Do czego zatańczą uczestnicy 16.04.2021?

Dance Dance Dance 3 to łzy wzruszenia, bolesne kontuzje, chwile zwątpienia uczestników, a dodatkowo radość, którą uwalnia taniec w rytm wielkich hitów. Uczestnicy show, co tydzień odwzorowują popularne teledyski, próbując zdobyć uznanie jury. Do jakich hitów zatańczą gwiazdy w czwartym odcinku programu? Lista do sprawdzenia już czeka.

Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 4. odcinku. Do czego zatańczą uczestnicy Dance Dance Dance 16.04.2021? Na placu boju zostały już tylko cztery pary, co oznacza, że to przed widzami już najbardziej emocjonujące odcinki. Uczestnicy nie mają łatwo, jeśli chodzi o dobierane piosenki. Poziom jest coraz wyższy, a dodatkowo dochodzi zmęczenie, które zdecydowanie ma wpływ na przyswajanie i wykonywanie choreografii. W czwartym odcinku zmęczenie najbardziej odczuje Damian Kordas, który był cieniem siebie, podczas występu w duecie z Olą Nowak. Duet zatańczył do latynoskiego megahitu Mi Gente. Kryzys kondycyjny złapie również Roksanę Węgiel. Gwiazda młodego pokolenia ma za sobą tygodnie ciężkich treningów, a ponadto nieustannie czuje się pod presją. Oglądajcie Dance Dance Dance 16 kwietnia 2021, by dowiedzieć się, jak poradzi sobie Roxie w tańcu do hitu Uptown Funk.

Roksana Węgiel popłakała się na treningu. Presja jest za duża? [WIDEO]

Taniec na rurze. Pole dance dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #20

Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 4. odcinku

Dance Dance Dance w czwartym odcinku to kolejne emocje z udziałem popularnych gwiazd, które próbują odwzorować najpopularniejsze teledyski. 16 kwietnia 2021 zobaczycie, jak Ola Nowak w duecie z Damianem Kordasem wywija do hitu Mi Gente. Będziecie również świadkami tańca Roksany Węgiel i Oliwii Górniak do hitu Bruno Marsa. Partnerka Roxie Węgiel w odcinku solowym przełamie swoje słabości tańcząc do utworu How Will I Know. Wydaje się, że z najtrudniejszym zadaniem zmierzyła się Anna Matysiak. Dosłownie musiała wejść w skórę Michaela Jacksona. Do jakich hitów zatańczyli uczestnicy w 4. odcinku? Oto tytuły piosenek: 

Dance Dance Dance 2021 - piosenki: duety

  • Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - Relight My Fire
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - Uptown Funk
  • Ola Nowak i Damian Kordas - Mi Gente
  • Ania Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka - Time Of My Life

Dance Dance Dance 2021 - piosenki: solowo

  • Oliwia Górniak - How Will I Know
  • Damian Kordas - One In A Million
  • Marta Paszkin - Gennie In A Bottle
  • Ania Matysiak - Dangerous
Najnowsze