Damian Likus zapowiada nadchodzący album! Singiel Feel You nieźle buja

2021-06-29 12:27
Damian Likus zapowiada nadchodzący album! Singiel Feel You nieźle buja
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Damian Likus zapowiada nadchodzący album! Singiel Feel You nieźle buja

Damian Likus to DJ i Producent Muzyczny, tworzący muzykę elektroniczną i pop. Singiel Feel You stanowi drugą zapowiedź nadchodzącego albumu artysty Emotions, który został stworzony we współpracy z dwiema wokalistkami: Martyną Gawin i Sarą Łudzeń.

Oprócz wersji studyjnej utwór można usłyszeć w wersji orkiestrowej zarejestrowanej podczas warsztatów Latem Zagrane organizowanych przez Adama Sztabę. Muzyk posiada własny oryginalny styl, charakteryzujący się lekkością, melodyjnością, jak i mocnym uderzeniem. Wykonał remixy utworów artystów takich, jak Clean Bandit, Zedd, Bokka czy Justice Carradine. Singiel Feel You stanowi drugą zapowiedź nadchodzącego albumu artysty Emotions, który został stworzony we współpracy z dwiema wokalistkami: Martyną Gawin i Sarą Łudzeń. Oprócz wersji studyjnej utwór można usłyszeć w wersji orkiestrowej zarejestrowanej podczas warsztatów Latem Zagrane organizowanych przez Adama Sztabę. Utwór charakteryzuje się lekkością, melodyjnością, jak i mocnym uderzeniem. Album powstawał w latach 2019/2020.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze