Daj To Głośniej - jak nazywa się wokalistka zespołu? To ona śpiewa hit Mama ostrzegała

2022-08-05 15:55
Daj To Głośniej
Autor: AKPA Daj To Głośniej - kim jest wokalistka zespołu?

Daj To Głośniej to popularny zespół, który kilka lat temu zasłynął dzięki popularności piosenki Mama ostrzegała. Od tamtej pory wydali kolejne hity i często pojawiają się na koncertach emitowanych w telewizji. Widzowie już wiele razy widzieli ciemnowłosą wokalistę zespołu, ale niektórzy nadal nie wiedzą, kim jest.

Daj To Głośniej od lat zabawiają Polaków. Ich muzyka cieszy się dużą popularnością, a każdy ich występ na koncertach sprawia, że publiczność tłumnie tańczy i śpiewa. Grupa wykonuje muzykę disco polo, ale czerpie dużą inspirację z polskiej muzyki folkowej. Ich pierwszym hitem była piosenka Mama ostrzegała, do której teledysk ma już ponad 180 milionów wyświetleń na YouTube. Później pojawiły się kolejne hity - Zwariowana noc, Uciekaj dziewczyno czy Dobrze. Najbardziej rozpoznawalną osobą z Daj To Głośniej jest wokalistka, która jest liderką grupy. Niektórzy nadal nie wiedzą, kim jest piosenkarka i szukają informacji na jej temat.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - TRASA. Kiedy i gdzie koncerty TVP Lato Muzyka Zabawa?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Daj To Głośniej - kim jest wokalistka?

Wokalistką zespołu Daj To Głośniej jest Emilia Sanecka. Urodziła się 18 września. Aktywna zawodowo jako piosenkarka jest od 2019 roku. W 2020 roku chciała reprezentować Polskę na Eurowizji i wzięła udział w Szansie na sukces. Nie udało jej się jednak zakwalifikować do finału.

Daj To Głośniej - członkowie

  • Emilia Sanecka - wokal
  • Maciek Wiergowski - gitara
  • Przemysław Mazurkiewicz - perkusja
  • Artur Telus - trąbka
  • Michał Siemieniec - wokal/saksofon/klarnet
  • Tobiasz Hes - gitara
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze