Daft Punk BEZ KASKU to największa tajemnica w muzyce. Jak wyglądają naprawdę?

Daft Punk BEZ KASKU to największa tajemnica w muzyce. Jak wyglądają naprawdę?
Autor: AFP PHOTO / ROBYN BECK / EAST NEWS Daft Punk BEZ KASKU to największa tajemnica w muzyce. Jak wyglądają naprawdę?

Daft Punk bez kasku - jak wyglądają i kim są twórcy projektu? Wiele osób jest w szoku po tym, gdy francuski projekt postanowił zakończyć swoją działalność. W czasie 28-letniej działalności stworzyli hity, które miały znaczący wpływ na rozwój muzyki tanecznej na świecie. Do dziś ich utwory sprzed kilkunastu lat inspirują wielu znakomitych wykonawców.

Spis treści

  1. Daft Punk bez kasku - kto to jest?
  2. Daft Punk bez kasku - zdjęcia

Daft Punk bez kasku to największa tajemnica w muzyce. Jak naprawdę wygląda Daft Punk bez kasków? Kto to jest i co to za artyści skrywali się za błyszczącymi hełmami? Wiele osób zaczęło się zastanawiać po tym, gdy Daft Punk, czyli francuski duet odpowiedzialny za jedne z najbardziej wpływowych tanecznych utworów wszechczasów, ogłosił koniec kariery po 28 latach działalności. Artyści pożegnali się z fanami 22 lutego 2021 wrzucając do sieci enigmatyczne wideo zatytułowane Epilog. Zdjęcia pochodzą z Electroma, czyli, pierwszego pełnometrażowego filmu duetu z 2006 roku. Twórcy projektu, w pożegnalnym filmiku, ubrani są swoje znane już wszystkim kostiumy robota. Ogłaszają swoją decyzję będąc na pustyni. Jeden z członków zdjął skórzaną kurtkę, odwrócił się plecami do swojego przyjaciela i poprosił go o wciśnięcie przycisku oznaczającego samozagładę. 

Daft Punk zakończyli działalność. Te HITY duetu zna każdy!

Daft Punk bez kasku - kto to jest?

Daft Punk to projekt założony przez francuskich producentów. Pod błyszczącym kaskiem skrywa się Guy-Manuel de Homem-Christo, a towarzyszył mu Thomas Bangalter. Poznali się w szkole w Paryżu i jako nastolatkowie zaczęli razem tworzyć muzykę u boku Laurenta Brancowicza. Artyści tworzący muzykę z gatunku funk, house i disco mają na koncie cztery studyjne albumy. Wszystko zaczęło się w 1997 roku od wydania albumu Homework, który zawierał megahit Around The World. Producenci po czterech latach od swojego albumowego debiutu powrócili z krążkiem Discovery. Wydawnictwo było tak naprawdę soundtrackiem do filmu Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem opowiadającego o porwaniu pozaziemskiego zespołu. Z płyty Discovery pochodzą megahity Harder, Better Faster, Stronger, a także One More Time. W 2005 roku pojawiła się płyta Human After All, która zebrała mieszane recenzje i ostatecznie zajęła 3. miejsce we Francji, 10. miejsce w Wielkiej Brytanii i 38. miejsce w Niemczech. Ostatni w dyskografii krążek to oczywiście Random Access Memories. Z albumu pochodzi utwór Instant Crush, Give Life Back To Music, Lose Yourself to Dance, ale promocja albumu zaczęła się od hitu Get Lucky. Singiel, który powstał we współpracy z Pharrellem Williamsem dotarł na szczyty najważniejszych zestawień na świecie. 

  • Guy-Manuel de Homem-Christo - urodził się 8 lutego 1974 roku w Paryżu. Mając 7 lat otrzymał w prezencie klawisze, jednak wtedy nie wiedział, że będzie tworzył na tym instrumencie przez całe życie. Mając 14 lat otrzymał natomiast gitarę. Homem-Christo ma dwoje dzieci, jednak podobnie jak jego przyjaciel z Daft Punk, nie chce rozmawiać o swoim życiu prywatnym. 
  • Thomas Bangalter urodził się 3 stycznia 1975 w Paryżu. Był członkiem grupy Stardust, duetu Together, ale również nagrywał solowo. To jedna z Daft Punk osiągnął największy sukces. Żoną Bangaltera jest francuska aktorka Élodie Bouchez. Artysta w 2002 roku porzucił granie w klubach, jako DJ, bo jak argumentował: musi bardziej zadbać oswój słuch

Nie podano powodu rozpadu duetu Daft Punk. Być może w nadchodzących tygodniach poznamy szczegóły.

Daft Punk bez kasku - zdjęcia

Daft Punk bez kasku to jedna z największych tajemnic w historii muzyki. Twórcy projektu, czyli Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter na początku swojej muzycznej drogi często nie zwracali uwagi, czy są fotografowani przez media. Dlatego też zdjęć z młodości twórców Daft Punk jest mnóstwo. Ciężej znaleźć obecne fotografie. Panowie dbali o ochronę swojej prawdziwej twarzy. Nawet w najwyższym momencie sławy nie zależało im na zarabianiu wizerunkiem. Zobaczcie już teraz zdjęcia Daft Punk bez kasku, jakie zalewają media społecznościowe:

W ostatnich latach coraz więcej gwiazd postanowiło skryć się za maską. Jedną z takich postaci jest Marshmello, który na głowę założył biały kask w kształcie kwadratowej pianki marshmallow. Świat muzyki pamięta również producenta znanego jako Deadmau5. Twórca hitu I Remember występował ukrywając się pod kaskiem myszy z odstającymi uszami. 

Najnowsze