Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

2017-06-28 18:52

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!

Daddy Yankee znalazł sobie nową partnerkę do wykonywania hitu Despacito. Niezwykły duet autora hitu lata 2017 z chorą na raka Andreą miał miejsce podczas wizyty artysty w szpitalu Hospital Universitario La Paz w Madrycie. W trakcie trasy koncertowej po Hiszpanii, muzyk postanowił przynieść trochę radości młodym pacjentom. To właśnie podczas tej wizyty doszło do spontanicznego wykonania przeboju Despacito z chorą dziewczynką, która, jak się okazało w odróżnieniu do Justina Biebera, świetnie zna słowa tej piosenki.

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Despacito, piosenka Luisa Fonsi z gościnnym udziałem Daddy'ego Yankee'a to absolutny hit wszystkich stacji radiowych na całym świecie, ale także Internetu. W sieci od kilku tygodni pojawiają się przeróżne covery, przeróbki, parodie tego wakacyjnego przeboju. D

Daddy Yankee i chora na raka Andrea śpiewają Despacito

Pod koniec poniższego nagrania jedna z osób zażartowała nawet po hiszpańsku, że młoda Andrea pobiła Biebera. Daddy Yankee wyglądał na rozbawionego. Sorry Justin. Sprawdźcie poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze