Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

2017-06-28 18:52

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!

Daddy Yankee znalazł sobie nową partnerkę do wykonywania hitu Despacito. Niezwykły duet autora hitu lata 2017 z chorą na raka Andreą miał miejsce podczas wizyty artysty w szpitalu Hospital Universitario La Paz w Madrycie. W trakcie trasy koncertowej po Hiszpanii, muzyk postanowił przynieść trochę radości młodym pacjentom. To właśnie podczas tej wizyty doszło do spontanicznego wykonania przeboju Despacito z chorą dziewczynką, która, jak się okazało w odróżnieniu do Justina Biebera, świetnie zna słowa tej piosenki.

Despacito: chłopak tańczy z kozami do przeboju Luisa Fonsi VIDEO – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Despacito, piosenka Luisa Fonsi z gościnnym udziałem Daddy'ego Yankee'a to absolutny hit wszystkich stacji radiowych na całym świecie, ale także Internetu. W sieci od kilku tygodni pojawiają się przeróżne covery, przeróbki, parodie tego wakacyjnego przeboju. D

Daddy Yankee i chora na raka Andrea śpiewają Despacito

Pod koniec poniższego nagrania jedna z osób zażartowała nawet po hiszpańsku, że młoda Andrea pobiła Biebera. Daddy Yankee wyglądał na rozbawionego. Sorry Justin. Sprawdźcie poniżej.

 

Najnowsze