Dąbrowska czy Maciejczak - kto lepiej zaśpiewał Rise Like A Phoenix? Pojedynek zwycięzców Voice'a

2020-04-06 17:03 MK
AniKa Dąbrowska i Marcin Maciejczak
Autor: Lukasz Kalinowski/East News & Mateusz Jagielski/East News

Mając nadzieję, że wszyscy bierzecie udział w akcji #zostanwdomu, przychodzimy do was z muzycznym pojedynkiem. Tym razem do walki staną ze sobą zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids - AniKa Dąbrowska oraz zwycięzca trzeciej - Marcin Maciejczak. Kilka dni temu, Ania zaprezentowała cover utworu, który w finale wykonał jej następca. Kto poradził sobie lepiej? Zagłosuj na ESKA.pl.

The Voice Kids - AniKa Dąbrowska oraz Marcin Maciejczak już na stałe zapisali się na kartach programu, który od 2018 roku cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Oboje pokonali pozostałych zawodników i otrzymali tytuł Najlepszego głosu w naszym kraju. Zarówno AniKa, jak i Marcin ani na chwilę nie zawiesili swoich karier muzycznych. Wokalistka zapowiedziała, że już niebawem na sklepowych półkach pojawi się jej długo wyczekiwany debiutancki album studyjny, a zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids odnosi ogromne sukcesy dzięki swojemu singlowi Jak Gdyby Nic. Teledysk do utworu został odtworzony już ponad sześć milionów razy.

AniKa Dąbrowska była kilka dni temu gwiazdą nowej serii na kanale PopSztos, gdzie popularni wokaliści grają koncerty ze swoich domów. Wśród piosenek, które zaprezentowała zwyciężczyni drugiej edycji telewizyjnego show znalazł się singiel Rise Like a Phoenix, który zapewnił Conchicie Wurst zwycięstwo podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2014. Ten sam numer w wielkim finale wykonał Marcin Maciejczak. Kto poradził sobie lepiej?

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

AniKa Dąbrowska vs. Marcin Maciejczak

Na ESKA.pl często możecie wziąć udział w pojedynkach gwiazd. Bohaterami kolejnego z nich są AniKa Dąbrowska oraz Marcin Maciejczak, a dokładniej ich wykonania wielkiego hitu eurowizyjnego sprzed sześciu lat. Kto lepiej udźwignął tę trudną balladę? Wybór jest naprawdę trudny!

Najnowsze