Czym zajmował się Tomasz Organek? Pytanie o muzyka warte w Milionerach 10 tys. zł

2017-12-13 15:29

Pytanie o Tomasza Organka zaskoczyło uczestnika Milionerów. Czy jednak ostatecznie udało mu się zaznaczyć poprawną odpowiedź?

Mateusz Dubiński w jednym z odcinków Milionerów został zapytany o polskiego muzyka. Warte 10 tysięcy złotych brzmiało: Zanim Tomasz Organek obrał drogę muzyka, nauczał. Do wyboru zawodnik miał cztery następujące odpowiedzi: A Słowa Bożego B psy posłuszeństwa C języka angielskiego D jazdy na motocyklu. Okazało się, że uczestnik Milionerów nie wie, kim jest Tomasz Organek, a co za tym idzie nie zna prawidłowej odpowiedzi. 

Milionerzy - pytania

Mateusz Dubiński nie znając odpowiedzi zdecydował się wykorzystać koło ratunkowe. W tym przypadku było to pół na pół. Po głosowaniu okazało się, że 49 procent widzów wybrała odpowiedź A czyli Słowo Boże 26 proc. postawiło na język angielskie. Pozostałe odpowiedzi uzyskały niewiele ponad 10 proc. głosów publiczności. Mateusz zaufał publiczności i postawił na odpowiedź A, która okazała się błędna. Okazuje się bowiem, że Tomasz Organek jest absolwentem filologii angielskiej na UMK w Toruniu i przez dwa lata pracował jako nauczyciel języka angielskiego.

Najnowsze