Czy to koniec Snapchata? Aplikacja ma poważne kłopoty

2018-03-20 21:56
Czy to koniec Snapchata? Aplikacja ma poważne kłopoty
Autor: fot. LIONEL BONAVENTURE/AFP/EAST NEWS Snapchat

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do dzielenia się zdjęciami i filmami może wkrótce zniknąć! Na ESKA.pl przeczytacie o poważnych kłopotach Snapchata.

Czy to koniec Snapchata? Takie pytanie jest coraz częściej zadawane przez jego użytkowników. Jedna z najpopularniejszych aplikacji do dzielenia się zdjęciami i filmikami ma poważne kłopoty. Choć Snapchat jeszcze do niedawna był ulubioną apką wielu internautów, to teraz coraz więcej osób przestaje z niego korzystać. Dlaczego? Może to być spowodowane aktualizacją i ostatnimi skandalami z udziałem gwiazd.

Snapchat: stara wersja była lepsza. Jak ją przywrócić?

Autor: brak danych

Snapchat: jak przywrócić starą wersję? Wyjaśniamy, w jaki sposób można odzyskać 'starego' Snapa sprzed aktualizacji!

Snapchat - gwiazdy pogrążają aplikację

Snapchat już od dawna miał problemy z utrzymaniem przy sobie użytkowników, ale prawdziwe problemy zaczęły się po jednym wpisie Kylie Jenner na Twitterze. Celebrytka napisała - Hmm... Czy ktoś w ogóle jeszcze zagląda na snapa? Czy tylko ja w ogóle z niego nie korzystam? Ech, to smutne. Z pozoru niewinny wpis wywołał katastrofę. Giełdowe akcje Snapchata spadły aż o 7 procent, co oznacza stratę około 1,3 mld. dolarów.

Później doszedł to tego kolejny skandal. Na Snapchacie pojawiła się ostatnio oburzająca reklama gry, nawiązującej do słynnej sprawy pobicia Rihanny przez Chrisa Browna, jej ówczesnego chłopaka. Piosenkarka poczuła się tym dotknięta i zaczęła nawoływać internautów do bojkotu Snapchata. Akcje spółki spadły o kolejne 5 procent. Twórcom aplikacji ciężko będzie teraz zatrzymać odpływ użytkowników. Możliwe, że już niedługo Snapchat stanie się więc tylko wspomnieniem, biorąc pod uwagę, że spora liczna użytkowników zrezygnowała ze Snapa po aktualizacji, w której wprowadzono ogromne zmiany.

Rihanna pogrąży Snapchata - skandal z udziałem gwiazdy!

Autor: brak danych

Na popularnym serwisie społecznościowym wybuchł kolejny skandal! Tym razem bohaterką afery na Snapchacie jest Rihanna! Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze