Czy sklepy są otwarte w niedzielę 3 lipca 2022? Czy Żabka jest otwarta?

2022-07-03 12:18
Czy sklepy są otwarte w niedzielę 3 lipca 2022? Czy Żabka jest otwarta?
Autor: Pixabay Czy sklepy są otwarte w niedzielę 3 lipca 2022? Czy Żabka jest otwarta?

Czy 3 lipca 2022 to niedziela niehandlowa? Które sklepy będą otwarte 3.07.2022 i w jakich godzinach? Czy Żabka jest dziś otwarta? Wyjaśniamy!

3 lipca 2022 jest niedzielą niehandlową, zatem większość sklepów będzie tego dnia zamknięta. Część placówek nie jest jednak objęta zakazem handlu w niedzielę i te sklepy będą stać dla nas otworem. Czy Żabka się do nich zalicza? Gdzie i w jakich godzinach zrobimy zakupy 3.07.2022? Szczegóły poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny sklep będzie otwarty w niedziele? Ma wypożyczać sprzęt rekreacyjny

Czy sklepy są otwarte w niedzielę 3 lipca 2022? Czy Żabka jest otwarta?

Z uwagi na zakaz handlu w niedzielę, 3 lipca 2022 roku nie zrobimy zakupów w supermarketach i galeriach handlowych. Nie oznacza to jednak, że pozostajemy bezsilni, gdy skończy nam się mleko. Otwarte mogą być niektóre małe sklepy osiedlowe i punkty franczyzowe, jak Żabka, Freshmarket czy Carrefour Express (pod warunkiem, że za kasą staną właściciele lub osoby z ich najbliższej rodziny). Pilne zakupy zrobimy też na stacjach benzynowych, które są otwarte niezależnie od świąt i niedziel bez handlu.

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda długoterminowa LIPIEC 2022 - uderzą tropikalne upały. Ekstremalna pogoda!

Sonda
Czy wszystkie sklepy powinny być otwarte w niedziele i w święta?
Susza dotknęła Polaków. Wsie regularnie cierpią na brak wody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze