Czy są jeszcze bilety na mecz Polska - Rumunia? Gdzie kupić?

2017-05-12 12:05
Czy są jeszcze bilety na mecz Polska - Rumunia? Gdzie kupić?
Autor: fot. EAST NEWS (Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER) BILETY NA MECZ POLSKA RUMUNIA - GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić bilety na czerwcowy mecz Polska - Rumunia? Czy w ogóle są jeszcze dostępne? Zastanawiają się kibice po tym, gdy błyskawicznie zniknęły ze sprzedaży. My sprawdzamy wszystkie możliwe opcje kupienia wejściówek - na ESKA.pl

Czy są jeszcze bilety na mecz Polska - Rumunia? Tysiące polskich kibiców zadaje sobie te pytanie, po tym, gdy wejściówki na czerwcowy pojedynek rozeszły się w błyskawicznie szybkim tempie. Sprzedaż ruszyła w nocy z 9/10 maja, a kilka godzin później kartoniki wstępu nie były już dostępne. Wszystkie wykupili bądź zarezerwowali posiadacze Karty Kibica. Dlatego właśnie otwartej sprzedaży nie będzie. Gdzie kupić bilety na mecz Polska - Rumunia? Mamy dla Was kilka dobrych informacji!

Bilety na mecz Polska - Rumunia - gdzie kupić?

Bilety na mecz Polska - Rumunia na Narodowym nie są do końca sprzedane. Z oświadczenia na stronie internetowej laczynaspilka.pl dowiadujemy się, że na ten moment nie jest znana liczba kibiców z Rumunii, która przyjedzie do Warszawy. Przyjezdni mogą nie wykorzystać przysługującej puli, 2000 miejsc i jeśli tak się stanie, to wejściówki wrócą do otwartej sprzedaży. Należy regularnie odświeżać stronę oficjalnego dystrybutora, czyli serwis kupbilet.pl. Istnieje również szansa, że ktoś z różnych przyczyn będzie chciał odsprzedać kartoniki. W przypadku zakupu od osoby trzeciej pamiętajcie, by zachować szczególną ostrożność i nie dokonywać opłaty przelewem. Najlepiej umówić się ze sprzedającym osobiście. Warto pamiętać, że zgodnie z regulaminem: Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem bądź ich nabywanie z zamiarem ich dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

Mecz Polska - Rumunia: BILETY 2017. Gdzie i po ile kupić?

Autor: brak danych

Mecz Polska - Rumunia: bilety 2017 na pojedynek rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Nasi reprezentanci w eliminacjach do MŚ Rosja 2018 idą jak burza pokonując każdego rywala. Obecnie w grupie zajmujemy 1. miejsce i do drugiej połowy roku na pewno to się nie zmieni!

Osoby chcące zobaczyć mecz na żywo z trybun na stadionie Narodowym są najbardziej niezadowolone z wydłużonego czasu wykupu "zarezerwowanych" biletów. Według większości kibice powinni mieć możliwość trzymania w koszyku wejściówek bez podania danych przez maksymalnie 15 minut, a nie jak miało to miejsce teraz przez 24 godziny. Macie nadzieję jeszcze na bilety Polska - Rumunia? Dajcie znać w komentarzach!

Najnowsze