McDonald

i

Autor: Piotr Hukalo/East News McDonald

Czy McDonald jest otwarty w Wielkanoc i w Lany Poniedziałek? [GODZINY]

2022-04-18 12:17

McDonald otwarty 17 i 18 kwietnia 2022? Czy McDonald będzie czynny w Wielkanoc i Lany Poniedziałek 2022? Niespodziewanie to jedne z popularniejszych pytań, które pojawiają się w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Postanowiliśmy sprawdzić to specjalnie dla was!

Spis treści

  1. Czy McDonald jest otwarty w Wielkanoc? [GODZINY]
  2. Czy McDonald jest otwarty w Lany Poniedziałek? [GODZINY]

Czy McDonald jest otwarty w Wielkanoc i w Lany Poniedziałek? Godziny otwarcia i zamknięcie interesują wszystkich zgłodniałych, którzy nie przygotowywali świąt, ale również to ważna kwestia dla tych, którzy chcą oderwać się od stołu. Zazwyczaj tak jest, że w święta zjedlibyśmy coś innego i właśnie najczęściej wybór pada na kebaba lub burgera z popularnej sieci. Wiele pytań o to, czy McDonald w Wielkanoc jest otwarte zadają internauci, którzy mają taką pracę, że nie mogą spędzić świąt w gronie rodziny. Chociażby kierowcy ciężarówek, dzięki którym żywność trafia do sklepów. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o McDonald 17 i 18 kwietnia 2022? Czy jest otwarty? Poniżej podrzucamy garść szczegółów, które ewentualnie pozwolą wam zaoszczędzić czas.

Mądre życzenia wielkanocne 2022 - śmieszne, wierszyki, oryginalne, poważne

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Czy McDonald jest otwarty w Wielkanoc? [GODZINY]

17 i 18 kwietnia 2022 WielkanocLany Poniedziałek, to czas kiedy świętujemy przy stołach, cieszymy się rodzinną atmosferą i również tym, że jest wolne w pracy oraz szkole. Hipermarkety i galerie handlowe są wtedy zamknięte. Otwarte mogą być jedynie sklepy, w których to właściciel stanie za kasą obsługową. McDonald 17 kwietnia 2022 będzie otwarty. Czas, kiedy "Maczek" jest czynny może być jednak ograniczony i musicie sprawdzić jak to wygląda bezpośrednio w Waszym mieście. Czynne raczej na pewno będą restauracje sieci położone blisko ruchliwych tras. 

Czy McDonald jest otwarty w Lany Poniedziałek? [GODZINY]

Poniedziałek Wielkanocny, czy też Lany Poniedziałek 18 kwietnia to dzień wolny od pracy. Podobnie, jak ma to miejsce 18 kwietnia niektóre restauracje sieci będą otwarte, a jeszcze inne będą mieć ograniczony czas. Na stronie internetowej sieci znajdziecie godziny otwarcia i zamknięcia McDonalda w swoim mieście.