Czy dzisiaj 29 stycznia jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte?

i

Autor: CANVA

Czy dzisiaj 29 stycznia jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte?

2023-01-28 20:32

W ubiegłym roku przepisy, dotyczące niedziel handlowych, stały się jeszcze bardziej rygorystyczne. Wobec tego, w 2023 również czeka nas ich zaledwie siedem. Jak dotąd, nie było możliwości zrobienia zakupów tego dnia tygodnia. Więc czy dzisiaj 29 stycznia w końcu jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte?

Czy dzisiaj 29 stycznia jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte? Lud zadaje te pytania, ze względu na chęć wybrania się na niedzielne zakupy. Niestety, nie zawsze taka możliwość istnieje, ze względu na zakaz wprowadzony w 2018 roku. Dziś mamy dla Was jednak pozytywną wiadomość. Możecie udać się zarówno do galerii, dyskontów, jak i ulubionych supermarketów. Jest to pierwsza niedziela handlowa w 2023 roku. Pamiętajcie jednak, że godziny funkcjonowania placówek handlowych mogą być skrócone. Najlepszym rozwiązanie jest śledzenie sytuacji na bieżąco w aplikacjach lub wybranych miejscach!

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65
Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?

Które sklepy są dzisiaj 29 stycznia otwarte?

Dzisiaj, 29 stycznia, jest pierwsza niedziela bez zakazu handlu w roku 2023. Oznacza to, że zapasy można uzupełnić we wszystkich sklepach. Otwarte są nie tylko te, działające na zasadzie franczyzy, ale również centra handlowe, wszelkie dyskonty i supermarkety. To idealny dzień, aby wybrać się na zakupy odzieżowe, bądź spożywcze, na które nie ma czasu podczas pozostałych dni tygodnia. Weźcie pod uwagę, że w większości przypadków, zmienione są godziny otwarcia. Dla każdej placówki handlowej jest to kwestia indywidualna.

Gorący LUTY 2023 po 'ciepłym' styczniu pewniakiem. Szalona prognoza pogody

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE