Czerwone usta - klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody [WIDEO]

2020-05-09 13:19 PO
Pati
Autor: ESKA.pl

Czerwone usta to trend w makijażu, który nigdy nie traci swojej daty ważności! Już w nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was propozycje makijażu, w którym to właśnie czerwona pomadka gra pierwsze skrzypce! Tak więc kosmetyczki w dłoń, bo klasyka w makijażu dobra jest na wszystkie okazje!

Czerwone usta bez wątpienia są jednym z bardziej klasycznych elementów, z jakim możemy zetknąć się w sztuce makijażu. To właśnie one grają pierwsze skrzypce wtedy, kiedy dziewczyny stawiają na pewność siebie, kobiecość i elegancję! Czerwone usta to z pewnością jeden z trendów w kwestii makijażu, który nigdy się nie nudzi i nie wychodzi z mody. Okazuje się, że pomimo upływu lat czerwona szminka jest stale numerem jeden dla wielu dziewczyn, a dzieje się tak już od czasu starożytności, gdzie za pomocą proszku z kamieni, kobiety barwiły sobie usta. Nawet największe ikony, takie jak Marylin Monroe czy też Coco Chanel chętnie sięgały po czerwień na ustach, ponieważ już wtedy taki element makijażu kojarzył się z seksapilem i kobiecą pewnością siebie! Czerwona pomadka jest tak naprawdę dla każdej z nas, jeśli tylko jej odcień jest dobrze dobrany do naszego typu urody. Na jaką okazję sprawdza się ona najlepiej? Po ten kosmetyk najlepiej sięgnąć w dni ważnych uroczystości, w których chcemy wyglądać elegancko i z klasą.

Czerwone usta - klasyka w makijażu

Istnieje bardzo dużo produktów przeznaczonych do makijażu ust. Na rynku istnieje niewyobrażalna ilość przeróżnych odcieni pomadek, po które możemy sięgnąć, jednak klasyką zawsze będzie czerwona satynowa pomadka, która da wypośrodkowany efekt pomiędzy błyskiem, a matem.

Makijaż z czerwonymi ustami! Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze