Czemu nie działa Facebook 2021? Kiedy będzie działać Facebook, Messenger i Instagram?

2021-10-04 22:23
Czemu nie działa Facebook 2021? Kiedy będzie działać Facebook, Messenger i Instagram?
Autor: Reporters / STG/REPORTER / EAST NEWS Czemu nie działa Facebook 2021? Kiedy będzie działać Facebook, Messenger i Instagram?

Awaria Facebooka, Facebook Messenger, Instagrama i WhatsAppa to gorący temat. Nigdy wcześniej problemy z działaniem serwisów należących do Marka Zuckerberga nie były tak duże, jak miało to miejsce 4 października. Co się stało? Czemu nie działa Facebook i inne socialmedia? Kiedy będzie działać? Szybko odpowiadamy!

Spis treści

  1. Czemu nie działa Facebook 2021? [AWARIA]
  2. Kiedy będzie działał Facebook? [4.10.2021]

Czemu nie działa Facebook 2021? Kiedy będzie działał Facebook? Zastanawiacie się, jak długo potrwa awaria Messengera? Zadajecie pytanie, dlaczego nie działa Instagram 2021? Na te wszystkie pytania odpowiedzi szukają osoby, które doznały szoku, że media społecznościowe przestały funkcjonować. Zdecydowanie to największa awaria Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa w całej historii. Doszło do niej w poniedziałek, 4 października po godzinie 18 czasu polskiego. Choć warto zauważyć, że awaria Facebooka 4.10.2021 zgłaszana była przez użytkowników z innych krajów. Dotyczy to zarówno aplikacji na urządzenia mobilne, jak i strony internetowej.

Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Co się stało? Kiedy koniec awarii?

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Czemu nie działa Facebook 2021? [AWARIA]

Czemu nie działa Facebook 2021? Czemu nie działa Instagram 2021? Czemu nie da się wysłać wiadomości na Messengerze? Wszystko dlatego, że to serwisy, czy też komunikatory należące do jednego właściciela. Doszło do potężnej awarii, a sami administratorzy początkowo nie byli w stanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące przyczyn problemu. Za pośrednictwem Twittera, który działa, wydano oświadczenie: Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy ludzie mają problemy z dostępem do aplikacji Facebook. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalnego stanu i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Dyrektor Techniczny, Mike Schroepfer wyraził ogromny smutek, że Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp nie działają oraz ujawnił, co jest przyczyną problemu: - Szczerze* przepraszamy wszystkich dotkniętych awariami usług obsługiwanych przez Facebooka w tej chwili. Mamy problemy z siecią, a zespoły pracują tak szybko, jak to możliwe, aby jak najszybciej debugować i przywracać.

Sonda
Facebook nie działa - to dobrze?

Kiedy będzie działał Facebook? [4.10.2021]

Kiedy będzie działał Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp? Aktualnie trwają prace nad przywróceniem funkcjonalności tych serwisów i komunikatorów. Zapewne jest to bardzo trudne, ponieważ dziennikarka New York Times przekazała, iż identyfikatory pracowników nie działają: - Rozmawiałam przez telefon z kimś, kto pracuje dla Facebooka. Przekazał, że niektórzy nie mogą wejść do budynków, aby zacząć oceniać zakres awarii, ponieważ ich identyfikatory nie działają przy próbie uzyskania dostępu do drzwi - czytamy Tweeta, Sheery Frenkel z New York Times.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze