Czego słucha YouTube? Muzyka vlogerów i muzyczne hity YouTube na ESKA.pl! [plejYT]

2014-10-14 15:11

Cykl [plejYT] na ESKA.pl to okazja do poznania polskich YouTuberów od muzycznej strony i bycia na bieżąco z muzycznymi hitami sieci. Specjalnie dla Was sprawdzamy, czego słucha YouTube i odpalamy to na naszej stronie. Szczegóły [plejYT] po kliknięciu!

Polscy YouTuberzy cieszą się coraz większą popularnością a hity YouTube regularnie podbijają serca internautów. ESKA.pl w odpowiedzi m.in. na zainteresowanie naszymi vlogerami rusza z cyklem [plejYT]. O co chodzi z [plejYT] na ESKA.pl?

Postanowiliśmy lepiej poznać polskich YouTuberów, oczywiście od tej muzycznej strony. Ich playlisty chcemy odpalać razem z Wami na naszej stronie. Co więcej, co jakiś czas na ESKA.pl znajdziecie TOP5 muzycznych hitów YouTube wybranych przez naszą redakcję.

>>> Ed Sheeran i jego najlepsze kawałki. Wybierz swój ulubiony! [RANKING]


Czyje muzyczne gusta chcielibyście poznać najbardziej? W rankingu polskich YouTuberów mamy reZiego>>>, który mógłby polecić nam swoje ulubione kawałki gamingowe czy też paei100>>> - być może przyszłego eksperta od kulinarnej playlisty. Red Lipstick Monster>>> nie zawiodłaby na pewno serwując piosenki, przy których najlepiej szykować się na imprezę.


Czekamy na Wasze propozycje w Eskowym czacie i komentarzach.


fot. tumblr mathiasgrnwld
 
Zaglądajcie na ESKA.pl jak najczęściej w poszukiwaniu artykułów w ramach cyklu [plejYT]. Potem wystarczy już tylko odpalić to razem z nami - just play it!

JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze