Księżyc

i

Autor: Ponciano/Pixabay

Czarny Księżyc czyli nów w Byku. Jak się do niego przygotować?

2022-04-22 12:03

29 kwietnia księżyc znajdzie się w nowiu. Choć nów co miesiąc niesie podobną energię, tym razem będzie inaczej. Zaćmienie Słońca, które będzie miało miejsce dzień później zmienia energię Księżyca. W drodze wyjątku więc kwietniowy nów nie będzie najlepszym czasem do manifestacji czy afirmacji. Co w takim razie lepiej zrobić? Zaufać Wszechświatowi.

29 kwietnia Księżyc znajdzie się w nowiu. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że ten stan zazwyczaj oznacza manifestacje - skupianie się na swoich marzeniach i potrzebach. Tym razem jednak Czarny Księżyc nie będzie sprzyjał temu rytuałowi, a wszystko to przez zaćmienie Słońca, które ma mieć miejsce 30 kwietnia. Zaćmienie jest silną energią, która nie zawsze może być przyjemna, ale zawsze nas stawia dokładnie w takim miejscu, w jakim mamy się znaleźć, choć docenić tę kolej rzeczy możemy często dopiero po czasie. 

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022

Nów w Byku jak się przygotować 

Co więc zrobić podczas tego nietypowego nowiu? Nic. To czas, kiedy warto zaufać temu, co ma dla nas przygotowane Wszechświat. Nikt nie mówi, że będzie przyjemnie czy łatwo - wszystkie sytuacje, które będą miały miejsce postawią nas dokładnie tam, gdzie mamy się znaleźć. Nów ten zbliży nas do tego, co nam przeznaczone. Choć nie od razu może nam to miejsce przypaść do gustu, na pewno przyjdzie moment, kiedy docenimy fakt, że się w nim znaleźliśmy.

Zaćmienie i nów mogą więc wywołać niezły huragan nie tylko w głowie, ale i w życiu. Nie dajmy się ponieść emocjom czy silnym potrzebom zmian. Podejmowanie ważniejszych decyzji odstawmy na potem. Całe szczęście do rewolucji dojdzie pod znakiem Byka. To znak uziemiający, silny i stabilny. Jego energia będzie trzymać więc w ryzach i pozwoli na przetrwanie całej ten intensywności ze spokojem - bo co się nie stanie, ma to nas doprowadzić do najlepszego. 

Sonda
Pełnia Księżyca - czy dobrze śpisz w nocy?