Cyrko królową balu, ale i Gorącej 20 Radia ESKA!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Cyrko królową balu, ale i Gorącej 20 Radia ESKA!

NOTOWANIE

Cyrko królową balu, ale i Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy numer 1 w Polsce

2023-07-07 19:52

Piosenka "Prywatny bal" najpopularniejszym hitem w Polsce! Cyrko po tym, gdy jej hit stał się viralem w platformie z krótkimi filmikami, teraz podbiła ESKOWĄ listę hitów! Tuż za nią uplasowali się artyści, którzy już w drugim lipcowym notowaniu G20 mają szansę na #1.

Najnowszy kawałek Cyrko to historia bliska wszystkim dwudziestolatkom. Martyna opowiada w piosence o utraconej studniówce, która nie mogła się odbyć ze względu na panującą jeszcze niedawno pandemię. Artystka proponuje w zamian własny "Prywatny bal" - wspólny taniec o północy w centrum miasta. Piękną historię pisze również Loreen. Szwedzka gwiazda europejskiej sceny muzycznej po tym, gdy zdobyła po raz drugi serca fanów Eurowizji, zaczęła podbijać radiowe listy hitów. Ze swoim "Tattoo" po kilku tygodniach obecności zajmuje 2. miejsce. Tuż za nią uplasował się król letnich bangerów, czyli Kizo. Jego hit "Taxi" awansował z miejsca 6.

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 7.07.2023

Bolesny spadek z miejsca 1. na miejsce 5. zaliczyła inna eurowizyjna wokalistka. Alessandra z piosenką "Queen of Kings" ma tendencję spadkową, więc ratujcie ją swoimi głosami. Nie uratowaliście natomiast Switch Disco & Elli Henderson. Ich "React" wypadło ze ścisłego notowania. Tak jak "Substitiution" od Purple Disco Machine. A skoro dwa numery wypadły, to mieliśmy dwie nowości.

Na miejscu 18. zadebiutował Sam Smith z numerem "Lose You". Na miejscu 15. powitaliśmy natomiast Kylie Minogue z hitem "Padam Padam". Do propozycji wkroczyli bracia Kacperczyk z utworem "Jakbym zjadł mentosy i popił je colą", a także The Colors z piosenką "Italodisco". O głosy walczy także Peggy Gou z numerem  (It Goes Like) Nanana. 

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1: Cyrko - Prywatny bal

Piosence towarzyszy teledysk, w którym Martyna bawi się wraz z chłopakiem i grupą znajomych na ulicach jej rodzinnego Gorzowa. Świetnie dopełnia on optymistyczny przekaz singla i wprawia w oglądającego w dobry nastrój. Wszystko to sprawia, że „Prywatny bal” ma szanse zostać kolejnym hitem Cyrko i podbić serca całego jej pokolenia.