screen z teledysku Cypis - Impra jest tu (official video)

i

Autor: fot. youtube.com / kanał Cypisolo screen z teledysku Cypis - Impra jest tu (official video)

Cypis - kim jest autor hitu Świąt nie będzie (Patologiczna Kolęda)? 18+

2016-12-23 12:34

Cypis - kim jest autor kontrowersyjnego hitu Świąt nie będzie (Patologiczna Kolęda)? Wulgarna świąteczna piosenka podbiła YouTube'a i w ciągu kilku dni zdobyła kilka milionów wyświetleń. Sprawdź, co wiemy o Cypisie. Materiał dla dorosłych czytelników.

Cypis - kim jest autor wulgarnego hitu Świąt nie będzie (Patologiczna Kolęda)? Świąteczny utwór kontrowersyjnego wykonawcy stał się jednym z największych polskich hitów sieci w grudniu 2016. Prześmiewczy, zawierający dużo przekleństw numer szczególnie przypadł do gustu młodym internautom, którzy potrafią go słuchać na zapętleniu. Nic więc dziwnego, że w ciągu zaledwie dziesięciu dni od premiery, kawałek zyskał już prawie 2,7 mln wyświetleń na YouTube! 

Kim jest Cypis?

Cypis, funkcjonujący w internecie także jako Cypis Solo oraz Norman Price, swoją karierę na scenie undergroundowej rozpoczął w 2004 roku. Był m.in. członkiem nieistniejących już grup P.W.P. i WMO. Razem z Osą tworzy skład Niedouczeni Wulgarności, a z Markerem duet Wybitnie Wyj**ani. W jego dyskografii znajduje się ponad 20 krążków, jednak wiele z nich to wydawnictwa nieoficjalne. Jego kontrowersyjnej świątecznej piosenki możecie posłuchać w całości poniżej.

Cypis - Świąt nie będzie (patologiczna kolęda) !!18+!!