​Cyber monday - jak długo trwa? PROMOCJE, LISTA SKLEPÓW

i

Autor: fot. EAST NEWS ​Cyber monday

​Cyber monday - jak długo trwa? PROMOCJE, LISTA SKLEPÓW

2017-11-22 12:38

Gotowi na przeceny przy zakupach online w cyber monday? Na ESKA.pl dowiecie się jak długo trwa wyprzedaż, a także poznacie listę sklepów i promocje.

Cyber monday - jak długo trwa, promocja i lista sklepów: te informacje najbardziej interesują klientów, którzy szykują się do przedświątecznych zakupów. Nic w tym dziwnego bowiem wyprzedaże w cyberponiedziałek to okazja do kupienia w bardzo korzystnych cenach rzeczy z asortymentu sklepów internetowych.

Czarny piątek 2017 - sklepy, które wezmą udział w Black Friday >>

Cyber monday - jak długo trwa?

Cyberponiedziałek to dzień bardzo podobny do czarnego piątku. Oba wydarzenia są też bardzo blisko siebie w kalendarzu. Cyber monday wypada bowiem w pierwszy poniedziałek po black friday. W tym roku jego data to 27 listopada. Przyjmuje się, że cyberponiedziałek trwa cały dzień ale w większości sklepów promocje potrwają dłużej.

Promocje na cyberponiedziałek

Promocje na cyber monday dotyczą przede wszystkim sklepów internetowych. Taniej można kupić wybrane towary z asortymentu niemal wszystkich witryn sprzedających online. Promocje często dostępne są po wpisaniu specjalnych kodów rabatowych.

Black friday 2017 - LIDL, BIEDRONKA, TESCO

Autor: brak danych

Promocje na Black friday 2017 już niedługo! Na ESKA.pl dowiecie się co na ten dzień planują supermarkety takie jak Lidl, Biedronka czy Tesco.

Cyberponiedziałek - lista sklepów

Część sieci sprzedaży już ogłosiła swoje promocje, a Lista sklepów wciąż się wydłuża. Sklepy internetowe biorące udział w cyber monday to między innymi drogeria internetowa Douglas (promocje na wybrane kosmetyki do 27 listopada), internetowy sklep Asos (obowiązujące także w czarny piątek obniżki do 70%), Zalando (produkty oznaczone hasłem CYBER kupimy taniej przez cały tydzień) oraz internetowy sklep Yes (wybrana biżuteria tańsza o 15%). Warto śledzić strony internetowe innych sklepów, które o promocjach mogą informować na bieżąco.