Cyber Monday 2019 - kiedy jest? Co to? SKLEPY, PROMOCJE

2019-12-02 9:16 AD
Zakupy
Autor: Canva.com

Wielu sprzedawców przekonuje, że to już naprawdę ostatnia chwila, by zrobić przedświąteczne zakupy w internecie w promocyjnych cenach. W cyberponiedziałek możecie kupić dosłownie wszystko! Święto, które miało początkowo pozwolić na tańszą sprzedaż elektroniki zmieniło się w wielki festiwal internetowych promocji! Kiedy jest Cyber Monday 2019? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Cyberponiedziałek, bo tak brzmi polska nazwa dnia, jest wydarzeniem ruchomym. Wypada zawsze w pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W 2019 roku będziemy obchodzić go 2 grudnia. Na czym polega? To dobry przyjaciel Black Friday, który również lubi zachęcać ludzi do zakupów. Zniżki i promocje czekać będą nie w sklepach stacjonarnych, a tym internetowych. Sprzedawcy zacierają ręce, bo Polacy potrafią wydać wtedy kosmiczne pieniądze. I nic dziwnego! By zdobyć wszystkie świąteczne prezenty już na początku grudnia, nie ma potrzeby wychodzić z domu! Niektórzy lubią również na zakupy wykorzystać przerwę w pracy lub szkole. Jakie sklepy biorą udział w akcji? Takie pytanie zadają sobie osoby, które chcą skorzystać ze specjalnych ofert sklepów internetowych. Podczas zakupów trzeba jednak pamiętać, że przesyłka może iść dłużej niż zwykle. Wszystko przez to, że po Cyber Monday sklepy mają naprawdę dużo pracy z realizowaniem zamówień! Co i gdzie będziemy mogli kupić? O której się rozpocznie?

Cyber Monday 2019 - gdzie zrobić zakupy?

Ceny w poniedziałek spadną nawet do -90%! Kupić będziemy mogli w promocji dosłownie wszystko od karmy dla zwierząt, po sprzęty AGD i RTV. Strony z promocjami z pewnością będą oznaczone, więc nie musicie martwić się, że coś przegapicie.

Najnowsze