Cristiano Ronaldo: dzieci, wiek, zarobki, żona, Instagram

2018-07-01 14:53
Cristiano Ronaldo: dzieci, wiek, zarobki, żona, Instagram
Autor: JONATHAN NACKSTRAND/AFP/EAST NEWS Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo: dzieci, wiek, zarobki, żona, Instagram - zbieramy najczęściej wyszukiwane informacje o kapitanie reprezentacji Portugalii!

Cristiano Ronaldo: dzieci, wiek, zarobki, żona, Instagram - to frazy, które wyszukujecie najczęściej na temat jednego z najsłynniejszych i najlepszych piłkarzy w historii. Co warto wiedzieć o kapitanie reprezentacji Portugalii w piłce nożnej? Co ciekawe, pierwszy mecz w reprezentacji swojego kraju Ronaldo zagrał już w 2003 roku, czyli aż 15 lat temu! 

Cristiano Ronaldo: dzieci

Ronaldo ma czworo dzieci: syna, który nosi takie samo imię, jak jego ojciec, urodzonego w 2010 roku, bliźniaki, które urodziły się w czerwcu 2017 roku oraz córkę, która urodziła się w listopadzie również 2017 roku.

MUNDIAL 2018 - kto wyszedł z grupy? Jakie mecze w 1/8? [ZESPOŁY]

Cristiano Ronaldo: wiek

Piłkarz urodził się w 1985 roku, skończył 33 lata.

Cristiano Ronaldo: zarobki

Według Forbesa w 2016 roku Ronaldo został najbogatszym sportowcem - nie tylko piłkarzem - świata. Jego zarobki w 2018 roku sięgnęły 21 mln euro.

Cristiano Ronaldo: żona

Piłkarz nie był żonaty. Jest w związku z Georginą Rodriguez, modelką, która jest matką jego najmłodszej córki.

Cristiano Ronaldo: Instagram

Instagram piłkarza to @cristiano.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze