Cover Festival 2013 - pierwszy w Polsce i Europie! Sprawdź szczegóły na Eska.pl! [VIDEO]

2013-01-08 10:11

Po raz pierwszy Polsce odbędzie się Cover Festival. To jedyny festival poświęcony legendom światowego rocka, między innymi Metallici, AC/DC, Black Sabbath oraz Motorhead. Zobacz na Eska.pl największe przeboje tych zespołów.

Cover Festival to jedyny festiwal w Polsce poświęcony legendom światowego rocka. Zespoły biorące udział w festiwalu wykonają covery największych hitów AC/DC Black Sabbath oraz Motorhead.

Cover Festival
odbędzie się 23 lutego w Mega Clubie w Katowicach. Na scenie wystąpią między innymi Gomor, Andrzej Nowak, Rooster, 4 szmery. Gwiazdami festivalu będą goście zagraniczni: Hells Bells w Wielkiej Brytanii oraz Aces High z Niemiec.

W ramach Cover Festival 2013 planowanych jest 7 koncertów i zloty fanów największych gwiazd rocka, między innymi AC/DC, Metallici, Korn, Iron Maiden i innych. Finał Cover Festival 2013 26.11.2013 roku.

Ceny Biletów:

przedsprzedaż - 34 zł  - drugi bilet 25 zł!
dzień koncertu - 45 zł
pakiet premium - 110 zł
pakiet VIP - 500 zł

Zobacz Back In Black - AC/DC Nie czytałeś jeszcze?


Ola Polyakova - sprawdź, kim jest autorka rosyjskiej wersji Gangnam Style

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze