Córka znanego rapera wystąpiła w teledysku ojca!

i

Autor: fot. YouTube.com/NewBadLabel screen z teledysku Borixon - Klon (prod. SecretRank)

Córka znanego polskiego rapera wystąpiła w teledysku ojca!

2018-05-14 16:36

Znany raper ma dorosłą córkę i podejrzewamy, że wiele osób o tym nie wiedziało! O kogo chodzi?

Córka jednego z najpopularniejszych raperów jest już dorosła i wystąpiła w teledysku swojego ojca! Będziecie zaskoczeni, że ten artysta ma już pełnoletnią córkę! Dziewczyna ma ok. 19-20 lat i może się pochwalić dużą popularnością na YouTube. Wrzuca tam swoje vlogi, w których m.in. testuje kosmetyki, pokazuje idealny makijaż i ogólnie ujawnia, jak wygląda jej życie. Córkę rapera znajdziecie na kanale pod nazwą Livv, który subskrybuje już ponad 262 tysiące użytkowników! 

Znasz wszystkie hity Beyonce i Jaya-Z? Przekonaj się przed koncertem artystów w Polsce! >>

Córka znanego rapera w teledysku ojca

W teledysku swojego ojca wystąpiła Oliwia Borycka! Kim jest młoda dziewczyna? Oczywiście, to córka współtwórcy Wzgórze Ya-Pa 3 oraz Gangu Albanii - Borixona! 41-letni Tomasz Borycki zaprosił swoją ukochaną córkę do klipu utworu pt. Klon. Okazało się, że nieco ponad dwie minuty, to bardzo dużo czasu, by dowiedzieć się i poznać bardziej klona Borixona (jak artysta rapuje w piosence). Oliwia pisze teksty, rapuje i ogólnie chce iść w ślady swojego taty. Seksowna dziewczyna robi się coraz popularniejsza i można się spodziewać, że już wkrótce będzie o niej bardzo głośno!

Utwór z muzycznym obrazkiem w dwa dni od premiery zebrał 260 tysięcy wyświetleń, docierając na 5. miejsce karty na czasie. 

Borixon - Klon (prod. SecretRank):

 

Borixon - nowa płyta 2018 Mołotow

11 maja 2018 Borixon wydał swój kolejny album! Na krążku zatytułowanym Mołotow znajdziemy utwory pt. Nic, Weedbanger 420, Klon oraz kawałek pt. Co ostatnie, a co pierwsze, którym gościnnie pojawił się Kękę. Kolejne wydawnictwo Tomasza Boryckiego, współtwórcy Gangu Albanii, zawiera łącznie 12 piosenek.

Co to jest Soma? Zagadka w tytule płyty Taconafide

Autor: brak danych

  Co to jest soma? Takie pytanie może sobie zadawać wiele osób, które słyszały już płytę duetu Taconafide. Raperzy Taco Hemingway i Quebonafide wydali 13 kwietnia 2018 wspólny album pod tytułem Soma 0,5 mg. Ten wybór nie był przypadkowy. Soma to nazw