Coolio nie żyje. Jaka jest przyczyna śmierci twórcy Gangsta's Paradise?

i

Autor: Harold Versteeg / HOLLANDSE HOOGTE/East News Coolio nie żyje. Jaka jest przyczyna śmierci twórcy Gangsta's Paradise?

Coolio nie żyje. Jaka jest przyczyna śmierci twórcy Gangsta's Paradise?

2022-09-29 8:06

Coolio nie żyje. Raper znany z hitu Gangsta's Paradise zmarł nagle i niespodziewanie, a jeszcze kilka dni przed śmiercią grał koncert. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci Coolio? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Coolio - przyczyna śmierci
  2. Coolio - kim był? [PIOSENKI, KARIERA]

Coolio nie żyje. Smutną wiadomość o śmierci rapera odpowiedzialnego za hity Gangsta's Paradise, Fantic Voyage czy C U When You Get There przekazał menager artysty na łamach serwisu TMZ. Według jego relacji, Coolio przebywał u swojego przyjaciela w domu. Poszedł do łazienki i już z niej nie wrócił. Przyjaciel zadzwonił po sanitariuszy, a ci jak przybyli uznali artystę za zmarłego na miejscu. Jarez Posey poinformował też, że śmierć Coolio nastąpiła około godziny 20:00 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli około 2:00 w nocy w czwartek czasu polskiego. Zmarł w Los Angeles w wieku 59 lat.

Avicii żył bogato, ale nieszczęśliwie. Ujawniamy nieznane fakty 4 lata po śmierci!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Coolio - przyczyna śmierci

Przyczyna śmierci Coolio jest znana? Jarez Posey mówił TMZ o tym że ratownicy podejrzewają nagłe zatrzymanie akcji serca, czyli zawał. Źródła organów ścigania na łamach tego samego serwisu poinformowały, że w miejscu śmierci Coolio nie znaleziono środków odurzających, czy akcesoriów związanych z zażywaniem nielegalnych substancji. Przyczynę śmierci wykaże autopsja i test toksykologiczny. Policja odrzuca hipotezę, że wpływ na śmierć miały osoby trzecie.

Coolio - kim był? [PIOSENKI, KARIERA]

Coolio, a tak naprawdę Artis Leon Ivey Junior urodził się 1 sierpnia 1963 roku w Monessen w stanie Pensylwania. Amerykański producent muzyczny, aktor, który największy sukces osiągnął w latach 90. Wszystko dzięki albumom It Takes A Thief (1994), Gangsta's Paradise (1995) i My Soul (1997). W karierze wydał osiem solowych albumów. Najbardziej znanym jego hitem jest Gangsta's Paradise. Otrzymał nagrodę Grammy w 1995 roku za najlepszy rapowy występ solo oraz nagrodę MTV Video Music Awards za najlepszy rapowy teledysk i najlepszy teledysk z filmu. Gangsta's Paradise było bowiem motywem przewodnim filmu Młodzi gniewni.

Coolio zanim został znanym artystą był też strażakiem ochotnikiem i kontrolerem bezpieczeństwa na lotnisku. Coolio miał sześcioro dzieci. Ożenił się z Josefą Salinas w 1996 roku, a rozwiedli się w 2000 roku. Raper zmarł 28 września 2022 w Los Angeles.

Sonda
Jaka jest Twoja ulubiona piosenka od Coolio?
Listen to "Maks Łapiński - omal nie stracił życia przy kręceniu teledysku [Gość Radia ESKA]" on Spreaker.