Coldplay w Warszawie 2017 - setlista i akcje koncertowe w Polsce

i

Autor: Fot. Elliot / Splash News/EAST NEWS Chris Martin szaleje na koncercie

Coldplay w Warszawie 2017 - setlista i akcje koncertowe w Polsce

2017-06-18 12:31

Coldplay wystąpi w Warszawie 2017 już 18 czerwca. Na ESKA.pl znajdziecie setlistę i akcje koncertowe na występ zespołu w Polsce.

Koncert Coldplay w Polsce to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku w naszym kraju. Zespół w ramach trasy A Head Full Of Dreams da w Polsce jeden koncert, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca na stadionie Narodowym w Warszawie. Goście specjalni podczas koncertu Coldplay w Polsce to Tove Lo i Lyves.

Coldplay w Polsce - setlista

Poniżej znajdziecie listę piosenek, które zespół Coldplay wykonuje podczas Europejskiej części swojej trasy koncertowej:

 1. O mio babbino caro (audio Maria Callas song)
 2. A Head Full of Dreams
 3. Yellow
 4. Every Teardrop Is a Waterfall
 5. The Scientist
 6. Birds
 7. Paradise
 8. Everglow
 9. Lovers in Japan
 10. Magic
 11. Clocks
 12. Midnight
 13. Charlie Brown
 14. Hymn for the Weekend
 15. Fix You
 16. Heroes (David Bowie cover)
 17. Viva la Vida
 18. Adventure of a Lifetime
 19. Kaleidoscope (audio)
 20. In My Place
 21. See You Soon
 22. Amazing Day
 23. A Sky Full of Stars
 24. Up & Up
 25. O (Reprise)

Coldplay w Warszawie - akcje koncertowe

Fani Coldplay akcję koncertową wybrali w głosowaniu. Najlepsza okazała się ta z maskami małp, które uczestnicy koncertu mają założyć podczas piosenki Adventure of a Lifetime. Dodatkowo do 4 czerwca fani mogli przesyłać filmiki z opisem swojego idealnego dnia. Ze zmontowanych fragmentów miała powstać polska wersja teledysku do utworu Amazing Day, którą fanklub Coldplay miał wysłać zespołowi z nadzieją, że grupa wyświetli go podczas koncertu.

Coldplay w Polsce 2017: rozpiska godzinowa koncertu

Autor: brak danych

Koncert Coldplay w Polsce to jedno z większych wydarzeń  w 2017 roku.Sprawdźcie rozpiskę godzinową występu jednej z największych gwiazd pop-rocka? Kto o której gra? Sprawdźcie na EskaROCK.pl. * Gramy Co Chcemy!

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Autor: brak danych

  Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi i jaki koncert już warto zapisać sobie w kalendarzu? Lista koncertów 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl. Pamiętajcie, żeby wracać do tego artykułu, bo będziemy go aktualizować o nowe koncerty! Tylko w czerwcu zagrają u nas: Ariana Gr