Cody Simpson w Polsce 2015: polscy fani spotkają się w cztery oczy z wokalistą w Warszawie! [VIDEO]

2015-04-28 16:03
Cody Simpson
Autor: bulls Cody Simpson odwiedzi Polskę już 1 maja 2015

Cody Simpson w Polsce spotka się z grupą pięćdziesięciu fanów tuż po koncercie w Warszawie. Kto będzie mógł porozmawiać z Cody Simpsonem 1 maja 2015? Szczegóły dotyczące spotkania Cody Simpsona z polskimi fanami na ESKA.pl 

Organizatorzy koncertu Cody Simpsona w Warszawie 2015 mają dla polskich fanów specjalną ofertę. Grupa 50 fanów będzie miała okazję spotkać się z australijskim wokalistą przed koncertem. Wszystko w ramach pakietu Meet & Greet, czy po prostu ekskluzywnych wejściówek, które sprzedawane są w cenie 525 zł za sztukę. Na co mogą liczyć polscy fani Cody Simpsona, posiadający pakiet Meet & Greet? Grupa posiadaczy tych biletów będzie mogła wziąć udział w soundchecku, który odbędzie się przed samym koncertem. Fani będą mieli wtedy okazję zadać pytanie artyście, zrobić sobie z nim zdjęcie i zdobyć autograf na pamiątkowym plakacie czy identyfikatorze. 

>>>>Bayern - Borussia: gdzie oglądać Puchar Niemiec 2015 na żywo! 

>>>Księżna Kate Middleton rodzi drugie dziecko! Znamy nowe szczegóły! Jak się czuje księżna Kate 

Przypomnijmy, że koncert Cody Simpsona w Polsce odbędzie się już 1 maja 2015 roku w klubie Palladium w Warszawie (start o godz. 9:00). Koncert Australijczyka w Polsce to przystanek na mapie europejskiej transy koncertowej, podczas której Cody Simpson będzie promował swój najnowszy album pt. Free. Bilety na koncert Simpsona w Polsce wciąż dostępne są w sprzedaży między innymi na stronach: prestigemjm.com, eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Ceny zwyczajnych biletów to 135 zł (balkon) i 165 zł (parter). 

Zanim udacie się na koncert Cody Simpsona w Polsce posłuchajcie jeszcze raz jego głosu: 

 

deri

Najnowsze