Coco Jambo po ponad ćwierć wieku doczekało się nowej wersji! To hit jesieni 2020?

2020-09-21 14:48 Rafał Wróblewski
Coco Jambo po ponad ćwierć wieku doczekało się nowej wersji! To hit jesieni 2020?
Autor: okładka singla / Universal Music Poland Coco Jambo po ponad ćwierć wieku doczekało się nowej wersji! To hit jesieni 2020?

9Tendo prezentuje nową wersję Coco Jambo. Wszystko z udziałem autorów oryginału, Mr. President - tria ponadczasowego niczym Nokia 3310. Posłuchajcie i oceńcie sami już teraz - na ESKA.pl.

Rok 1996. Eurodance'owy projekt z Niemiec wydaje wielki hit. Taki, który zdarza się raz na kilka lat. Choć Coco Jamboo kojarzy się wszystkim ze słońcem, na Mr. President spadł deszcz… złotych i platynowych odznaczeń w praktycznie każdym zakątku globu. Coco Jamboo było esencją plażowego hymnu, a niemal ćwierć wieku później wciąż stanowi obowiązkowy element każdej szanującej się imprezy. W końcu lata 90. przeżywają obecnie renesans i nic nie zapowiada, by miało się to zakończyć. Oryginalna wersja, która w samym Spotify przekroczyła 100 milionów streamów, od 17 lat nie doczekała się oficjalnego remiksu lub przeróbki… aż do teraz.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Coco Jumbo - wersja 2020

9Tendo z Berlina odegrali kluczową rolę w zaprezentowaniu światu nowej wersji Coco Jamboo. Po tym, gdy tchnęli nowe życie w kultowe Be My Lover z repertuaru La Bouche, wielki hit Mr. President okazał się oczywistym wyborem na kolejny singiel. Nowa odsłona Coco Jamboo to nie jest zwykły remake klasyka. Wyjątkowości dodaje mu fakt, że skład Mr. President otrzymał kredyty jako oficjalny artysta w nowej wersji - to ich pierwsze nowe wydawnictwo od 17 lat! Trio, które jest ponadczasowe niczym Nokia 3310, nie straciło nic ze swojego słonecznego brzmienia, które jest tak samo świeże w XXI wieku.

Przygotujcie się na ponowną dominację Coco Jamboo na radiowych falach oraz listach hitów!

Najnowsze