Co z tą perkusją? Internauci płaczą ze śmiechu oglądając występ Mery Spolsky!

i

Autor: screen z filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/watch/?v=1039447013878890 Co z tą perkusją? Internauci płaczą ze śmiechu oglądając występ Mery Spolsky!

WIDEO

Co z tą perkusją? Internauci płaczą ze śmiechu oglądając występ Mery Spolsky!

2023-09-27 11:15

Występy w programach śniadaniowych są już normą. Artyści powinni korzystać z okazji, by zaprezentować się na żywo prezentując swój najnowszy lub największy hit. Być może dzięki temu zostaną zauważeni i wystąpią na większym, intratnym festiwalu. Dzieje się to w Pytaniu na Śniadanie, czy w Dzień Dobry TVN. I to właśnie w tym drugim, porannym show, doszło do zabawnej wpadki, w której brała udział Mery Spolsky. Co się wydarzyło? Zobaczcie nagranie i poznajcie opinie internautów już teraz.

Występ Mery Spolsky w śniadaniówce wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Wszystko za sprawą wpadki, do jakiej doszło, w czasie wykonu. Jednak, nie od razu widzowie ją zauważyli i minęło kilka dni aż zaczęli komentować tą sytuację w mediach społecznościowych stacji. Wokalistka w Dzień Dobry TVN zaśpiewała swój utwór "Maria przed ołtarzem". Na scenie nie była sama i pojawiła się w towarzystwie dwóch muzyków. Finalnie to właśnie oni znaleźli się pod ostrzałem widzów. Jeden mężczyzna udawał, że gra na klawiszach. Tym bardziej, że sprzęt nie był podłączony do prądu. Drugi natomiast tylko ruszał pałkami do perkusji i nie wywoływał nawet ruchu czyneli. Jak twierdzą komentujący nie zrobili dosłownie niczego, by ukryć playback. Nagranie z wpadką ma już prawie jeden milion wyświetleń.

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Mery Spolsky - występ w TVN

Występ Mery Spolsky w Dzień Dobry TVN zawiódł na pewno tych, którzy spodziewali się zrobienia przez nią show na żywo. Pojawiło się mnóstwo prześmiewczych komentarzy. Internauci piszą pod filmikiem z występem: "Gość wymiata na tej perkusji", "perkusja bezdotykowa? I klawisze na baterie? Bo kabla nie widze", "Panie nie pie***aj tak w te perkusje, dzieci się boją", "Gdzie można kupić taką perkusję bezdotykową", "Już by mogli sobie podarować tego perkusistę, który uderza w powietrze i klawiszowca z niepodłączonym sprzętem".

Wpadki w programach rozrywkowych, których świat nie zapomni. Rozbawią Cię do łez!

Nie brakuje opinii, że Mery Spolsky celowo zdecydowała się na taki występ. Mimo to część widzów oburzyła się twierdząc, iż na muzycznej scenie jest wielu utalentowanych artystów marzących, by pokazać swoje umiejętności w oglądanych przez miliony programach. Najbardziej dostało się samej stacji, która musiała wyrazić zgodę na tego typu performance. Sami wyróbcie sobie zdanie i oceńcie występ sami już teraz!