Maffashion

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Co to znaczy Maffashion? Nie mylić z My Fashion! Tajemnica pseudonimu blogerki rozwiązana

2024-04-23 10:28

Maffashion już od ponad dekady prężnie działa w internecie. Wiele osób wciąż jednak zastanawia się, co tak naprawdę oznacza jej pseudonim. Tylko u nas blogerka zdradziła, jaka historia kryje się za jej kultowym już nickiem. Możecie być zaskoczeni.

Co oznacza Maffashion? Skąd wziął się pomysł na ten pseudonim? Julia Kuczyńska już od ponad dekady robi zawrotną karierę w polskim internecie. Skromność i znajomość modowych trendów zaprowadziły ją bardzo daleko - gwiazda miała okazję współpracować z Dodą, a nawet poznać samą Britney Spears podczas promocji zaprojektowanej przez nią linii bielizny. Dziś wszyscy fani Maffashion mają okazję oglądać ją w programie "Taniec z gwiazdami". Przygotowująca układy choreograficzne pod okiem Michała Daniłczuka blogerka zaszła już do półfinału tanecznego show i jak twierdzą jej fani oraz widzowie formatu, ma ogromne szanse na zawalczenie o kryształową kulę w zaplanowanym na 5 maja finale. Nie wszyscy wiedzą jednak, skąd wzięła się nazwa Maffashion, której, jak powtarza sama influencerka, nie należy mylić z My Fashion. Otóż nick Julki pochodzi od... popularnego warzywa. Jego historia jest naprawdę długa!

Maffashion pracowała z Dodą. Tak wspomina ten czas!

Maffashion - znaczenie pseudonimu

Co oznacza Maffashion? Jak wyznała nam Julka, jej pseudonim pochodzi od... marchewki.

Historia jest bardzo długa - nie przekręcać z My Fashion. W ogóle to jest nazwa od marchewki, ale to jest naprawdę długa historia. Miałam ksywkę kiedyś w rodzinnym mieście "Maffefka" i jak zakładałam bloga, po prostu jedno "f" wykorzystałam jako fashion, cała filozofia - wyznała.

Poszperaliśmy trochę w sieci i faktycznie, udało nam się dowiedzieć, że blogerka uwielbiała w dzieciństwie to warzywo i tak właśnie je wówczas nazywała. Wiedzieliście o tym?